Telegol - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Cevap: Telegol l TV8

Son havadislere göre Kadromuz . :D

------------Onur------

Eboue-Serdar T.-Semih-Marcelo

---------Yaya Toure--------

-------Sneijder-Selçuk

Robben----------------Draxler

----------Drogba------

ermana bakin ya ukrayna da almanlarla takinilmaz ukraynada ayri yerler var ben 3-4 defa gittim diyor.. bu adamlari oraya koyanlarin...

Serhat Ulueren: "Bi araya gideilm belki sonra Yıldırım Bey'e ulaşabiliriz"

Erman Toroğlu: "Siz gidin ben.............."

:D :D :D

Bir de klübün ekonomik sıkıntıdan ötürü Burak ve Muslera'yı satıp, Yaya Toure'ye falan o paraları vermesi mantıksız. Ekonomik olarak bir karı olmıyacak Onur'u da alırsak. Bence böyle birşey yapmaz yönetim. İnşallah yapmaz.

kim demiş onu? bu mallar mı dedi.

Evet Telegol'de söylediler. Gerçi Yaya Toure'nin transferini telefonda Süleyman Rodop söyledi ve kesin konuştu bir pürüz çıkmadıktan sonra vs.. Burak ve Muslera'nın ekonomik nedenlerle satılacak olması ise şu an iddia aşamasında. Ama Telegol ekibine göre bu şekilde olucakmış.

Telegol de agir sacmaliyorlar, fena fena. Osman, Bülent Korkmaz degisiklik yapip defans'a gectigi icin Galatasaray 2 gol buldu fln diyor, Gökmen begenmedim diyor, ne sacmaliyor bunlar ya?

Osman: "Galatasaray Bernabeu'da 0-2 öne gecince defans'a mi gecicek? Yok öyle birsey!"

Fena sacmaliyorlar.

Telegol de agir sacmaliyorlar, fena fena. Osman, Bülent Korkmaz degisiklik yapip defans'a gectigi icin Galatasaray 2 gol buldu fln diyor, Gökmen begenmedim diyor, ne sacmaliyor bunlar ya?

Osman: "Galatasaray Bernabeu'da 0-2 öne gecince defans'a mi gecicek? Yok öyle birsey!"

Fena sacmaliyorlar.

Osman kim, izlemiyorum da?

ya bu oktay derelioğlu ne kadar kaypak bi adam ya bi önceki program dedikleriyle bi sonraki program birbirini tutmuyor yıldız transferlerine laf eden adam simdi de kalkmıs onlar insan diyor

Üst Alt