Telegol - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Bunu öngörmek zor degil ki. Bizim camianin yapisini bilince gayet dogal.

Ben dahil 2-3 ilk yariyi göremez demisti ki hakli cikacagiz. Ama sorun TD fln degil öncelikle. Bu konuda eminim.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

gargamel iyi gazeteci iyide galatasaraylıydı aslında 90ların basında filan galatasaray muhabiriydi fakat sonra aynen hıncal gibi kulüp bunu düsman ilan etti davalar filan actı

son 10 yıldır galatasaraylılıgı bıraktı sanırım fenere bile gecmis olabilir

Serhat iyi bir Galatasaray'lıdır. Sadece objektif görünmek adına en çok bize sallıyor. Kötü bir niyeti yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizim oyunculardan biri Serhat'a konuşmuş, öyle diyor Serhat. "Para alamıyoruz, çek verildi" demiş, takımda arkadaşlık yok falan demiş.

Eğer Serhat doğru diyorsa kim acaba bu futbolcu. Dursun'la dalga falan geçiyormuş bizim oyuncular, konuşan oyuncu öyle demiş.

Vay arkadas. Bu Serhat'i bir cogumuz sevmeyiz ama adam cogu seyi biliyor. Iyi gazeteci...

Ben dogru olduguna imza bile atarim. Hadi baskan zayif halka diyelim ama bu oyuncu grubu inanilmaz sinsi ve pislik. Sneijder dahil...

Vay arkadas. Bu Serhat'i bir cogumuz sevmeyiz ama adam cogu seyi biliyor. Iyi gazeteci...

Ben dogru olduguna imza bile atarim. Hadi baskan zayif halka diyelim ama bu oyuncu grubu inanilmaz sinsi ve pislik. Sneijder dahil...

İleride ne olacağını da biliyor, kahin midir nedir :D

Derbiden 15 gün önce "fb 2-0 kazanacak, eminim" diyordu öyle oldu. Ondan önce de "Riekerink sezon sonunu göremez" demişti, Eylül ayında. Onu da bildi diyebiliriz.

gargamel iyi bir galatasaray düşmanı oldugu için bize saldırmak için yapmayacagı şey yok

şikecilere misal saldıramıyor aziz höt dedimi susuyor

Üst Alt