Telles Gitti, Derdiyok Gelecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telles Gitti, Derdiyok Gelecek!

Alex Telles'in Porto'ya transfer olmasi ile rahatlatan Dursun Özbek yönetimi forvet transferi için harekete geçme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde Bony için yoklama yapan yönetim yüksek maliyeti sebebi ile kiralık formulu üzerinden gitse de senelik 6 Milyon Euro'yu bulan maliyet pahali geldi.

OZBEK'İN GÖNLÜ EREN'DE

Forvet hattına riskli ve maliyetli bir transfer yapmanın yanlış olacağını düşünen ve Eren ile daha önce olumlu bir görüşme gerçekleştiren Özbek yönetimi Kasımpaşa ile prensipte anlaşma noktasına geldi.

Bu transferin 1 hafta içinde netlesmrsi bekleniyor. Tarafların Donk + 4 Milyon Euro civarı anlaşması bekleniyor.

Son düzenleme:
zaten alabileceğimiz kapasitemize uygun tek adam eren !! herhalde eninde sonunda alacaz hem evlat hem kendi ligimizden !! biliyorsunuz bizim transferde 2 kuralımız var yerli ve kendi ligimizden olacak !! birde eder adriano heberleri yapılıyor alay eder gibi

ben dediydim bütün parayı yerli çöplere yatıracaklar diye boykota devam edin kafanız rahat olsun enayi olmayın

Bence faydalı olur ama vereceğimiz para Serdar gibi şimdiden önyargı oluşturacak, performansının önüne geçecekse kalsın.

ya tellesden o kadar para al avrupadan kalıtelı yabancı getirme git erenı al yapmayın çöpe atmayın erenı ancak takasla alın verin tarık umut hamit sabri olcan donk eray oguzhan umut gundoğan dolu adam var ya gençlerden verin o kadar para verilmezzzz git avrupadan ıkı forvet al vermeyın

Yav kardeşim hayatında tek bir maçını izlememiş adam gelip burda çöp muamelesi yapıp boşa post kasmasın. İnşallah gelir. Ama bize bir forvet daha lazım...
Dursun'un Bony filan alabileceğni şahsne hiç düşünmüyorum. Donk çöpü ve bir miktar paraya gelecekse son derece başarılı bir transfer olur. Ama bizim pisuvarcu 4M filan gömerse çok fena söverim...

ne çöpü yahu ?? bizim forvetleri top diye oynar .
biz umut bulut'a müstehakız.
he canım bony yoldaymış istemiyoruz kalsın :)

Üst Alt