Teoman - Koyu Antoloji / Tüm Müzik Marketlerde

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Arkadaşlar günaydın. Aranızda seveni var mı bilmiyorum Teoman, eski şarkılarından oluşan farklı bir albümü bizlerle paylaştı.

Koyu Antoloji.

Albüm, hepimizin diline dolanan şarkılarının yanı sıra kenarda kalmış şarkılarının farklı bir şekilde seslendirdiği şarkılardan oluşuyor. Arabada, sokakta yürürken dinleyeceğiniz bir albüm değil. Bu konuda Teoman da zaten şöyle diyor:

"Bu albümün insanları eğlendirmesini amaçlamadım. Hayalim; bu albümün, evde, tercihen gözler kapalı, dikkatlice dinlenmesi."

Dün iş yerimde çalışırken açtım yarısında kapattım. Gece sakin kafayla dinlerken Teoman'a bir kere daha saygı duydum. Gerçek bir müzik emektarı. Çok çalışılmış bir albüm. Depeche Mode'nin ses mühendisiyle çalıştığını da söylüyor.

Söyleşiyi okumak için;

Teoman'dan yeni album: Koyu Antoloji (Hayali evden dinlenmesi) | NTV

Albümü satın almak için:

Esenshop | Teoman / Koyu Antoloji (2 CD)

Online dinlemek için

Koyu Antoloji by Teoman on Apple Music

Spotify Web Player - Koyu Antoloji - Teoman

Kalbini Dinle!

Keyifli dinlemeler...

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Teoman'ı çok severim ben. Hâlâ her gün playlistimde denk geldiğinde sıkılmadan dinlerim.

Son zamanlarda çıkardığı yeni şarkılarını pek benimseyemesem de eski şarkılarının neredeyse tamamına bayılırım ve yeri ayrıdır ben de.

Akşama doğru vaktim olunca dinlerim bu albümü:) Sağol Mustafa Sevim konuyu açmasan kim bilir ne zaman haberim olurdu bu albümden :hat:

sent via GSC

Yusuf Kara

Cezalı
Teoman'ı çok severim ben. Hâlâ her gün playlistimde denk geldiğinde sıkılmadan dinlerim.

Son zamanlarda çıkardığı yeni şarkılarını pek benimseyemesem de eski şarkılarının neredeyse tamamına bayılırım ve yeri ayrıdır ben de.

Akşama doğru vaktim olunca dinlerim bu albümü:) Sağol Mustafa Sevim konuyu açmasan kim bilir ne zaman haberim olurdu bu albümden :hat:

sent via GSC
Çoban Yildizi'ni sever misin?

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri

sent via GSC
Reklamını yapmadığı bir albüm olduğu için çok duyulmadı ve duyulacağını da sanmıyorum. Bu haber sayesinde öğrendiysen ne mutlu bana :)

Ben de Teoman'ın sıkı bir dinleyicisiyim. Şarkılarının ilk notasının duyulduğu 0.5 saniyede şarkının hangi şarkı olduğunu bilirim.

Teoman iyi bir ozan, iyi bir müzisyen ;)

Yusuf Kara

Cezalı
Reklamını yapmadığı bir albüm olduğu için çok duyulmadı ve duyulacağını da sanmıyorum. Bu haber sayesinde öğrendiysen ne mutlu bana :)

Ben de Teoman'ın sıkı bir dinleyicisiyim. Şarkılarının ilk notasının duyulduğu 0.5 saniyede şarkının hangi şarkı olduğunu bilirim.

Teoman iyi bir ozan, iyi bir müzisyen ;)
Renkli ruyalar oteli'ni dinledim alisamadim pek
Eski versiyonunu cok seviyorum belki ondandir.

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
Evet ama yanlış hatırlamıyorsam melodiyi başka bir şarkıdan araklamıştı Teoman reis :D

sent via GSC
Araklama ifadesi çok uygun olmamış. Müzik başka birinin evet. Albüm kartonetinde de müziğin gerçek sahibinin adı yazıyor. Yani arak değil telifi ödenerek satın alınmış bir şarkı :)

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Araklama ifadesi çok uygun olmamış. Müzik başka birinin evet. Albüm kartonetinde de müziğin gerçek sahibinin adı yazıyor. Yani arak değil telifi ödenerek satın alınmış bir şarkı :)
O kadarını bilmiyordum ben sadece akşam haber bülteninde bununla ilgili bir haber görmüştüm yıllar önce :D

sent via GSC

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
O kadarını bilmiyordum ben sadece akşam haber bülteninde bununla ilgili bir haber görmüştüm yıllar önce :D

sent via GSC
Medyada yapılan haberlerin nasıl da yalan haberler olduğunu örnek gösterdiğin bu post için teşekkürler. 10 senedir haber bülteni seyretmiyorum :)

Duman dinler misiniz sayin Sevim?

Hayır Yusuf Bey. Dinlemiyorum.

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
Bağımlılık yarattı.

Gece dinleyiniz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri