Terbiyesiz Volkan Demirel! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

A Milli Takım Kampında Tatsızlık

2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarına Avusturya'da hazırlanan A Milli Futbol Takımı'nın, bu sabah yapılması planlanan antrenmanın iptal olması nedeniyle futbolcular ve teknik ekip şehir turuna çıktı. Tur sırasında tatsız bir olay yaşandı...

Futbolcular ve teknik ekibin şehir turunu görüntülemek isteyen HaberTürk Gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı ile milli takım kalecisi Volkan Demirel arasında tartışma yaşandı.

Vedat Danacı'nın görüntü almasına sinirlenen milli kaleci, "Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim" diyerek foto muhabirinin üzerine yürüyünce araya takım arkadaşları ve yardımcı antrenör Tayfun Korkut girerek olayın büyümesini engelledi.

Hurriyet

Bende seni yazdim lan Volkan :) hala bu ayiya formayi veriyorlar...

Cevap: Milli takım kampında tatsızlık

bu neden bu kadar sınırlenmıs onu anlamadım? bırde bu nasıl futbolcu, evden adam almalar felan??

Sen bugün o adamı evinden aldırırsın yarın bir gün de başkası gelir seni karını çoluğunu çocuğunu kökten alır ne olduğunu anlamazsın,artislik yapmak kolay adam olmak zor iş Volkan..

Dayak yemeyi haketmeyen muhabir çok azdır bence. Hele de spor ve magazin muhabirleri. Volkan bile olsa haklı olma ihtimali var. Neden sinirlenmiş peki?

Dayak yemeyi haketmeyen muhabir çok azdır bence. Hele de spor ve magazin muhabirleri. Volkan bile olsa haklı olma ihtimali var. Neden sinirlenmiş peki?

medya şimdi volkanı hedef gösteriyor kesin . bunu anlamak zor degil daha nedenini dahi yazmamış gazete. eksik bilgi boşuna vermezler. alayı bunların adi . .

Cevap: A Milli Takım Kampında Tatsızlık

Olayın fotoğrafı olay kadar komik.

1c9e37cf7b506163667bb7ff59fb616a_k.jpg

Bu arada muhabir dava açarsa kazanır.

medya şimdi volkanı hedef gösteriyor kesin . bunu anlamak zor degil daha nedenini dahi yazmamış gazete. eksik bilgi boşuna vermezler. alayı bunların adi . .

Aynen, volkan ayı filan ama durup dururken böyle bir tehdit savurmaz. Türk medyası kadar kolpa bir medya yok bu dünyada, kim bilir nasıl kışkırttı

Terbiyesiz Volkan Demirel!A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşan Volkan, Danacı'ya "Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek hakaret etti

Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"

Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

haberin orjinalini habertürk vermiş :D

basin lazimoplurken poz veriyorlar

lazimolmadigi an saldiriyor

olayin bir tarafi ayi volkkan oldugu icin muhabbirin sucsuz olduguna inaniyorum ben.

Tamam muhabir suçlu falandır ama öbür salakda çirkeflikte pek geri kalmaz.

Üst Alt