5269778.jpg


Kasımpaşa karşısında sağ bekte Linnes , ön liberoda Donk’la devam edecek olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, cezalı Belhanda’nın yerine görev vereceği ismi ise henüz netleştirmedi.

3-0 kazanılan Antalyaspor maçında sergilenen futboldan memnun kalan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bu hafta oynanacak Kasımpaşa maçında sağ bekte Linnes ve ön liberoda Donk'la devam etme kararı aldı. Terim, uzatmada gördüğü kırmızı kartla cezalı duruma düşen Belhanda'nın yerine kimi oynatacağını ise düşünmeye başladı. Tecrübeli çalıştırıcı, A planında Feghouli'yi 10 numara pozisyonuna çekmeyi ve sağ açığa Sinan Gümüş-Yasin Öztekin ikilisinden birini monte etmeyi planlıyor. Fatih Terim'in B planı ise Tolga Ciğerci üzerine kurulu. Belhanda yerine Tolga ilk 11'e girerse 4-1-4-1 sistemine dönülecek ve Kasımpaşa'ya karşı 10 numarasız düzenle mücadele edilecek.

FERNANDO YARIN İSTANBUL'A GELİYOR
Diz iç bağındaki yırtık nedeniyle 24 Aralık'tan bu yana sahalardan uzak kalan Fernando, Portekiz'e tedavi olmaya gitmişti. Tedavisi olumlu sonuçlanan Galatasaraylı yıldızın yarın İstanbul'a geleceği öğrenildi. Kasımpaşa maçında tribünde olacak Fernando'nun haftaya çalışmalara başlaması ve 15 gün içinde forma giyecek düzeye gelmesi bekleniyor.

Sabah
 
Üst Alt