Terim: "Arda İstiyorsa Gitsin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Arda İstiyorsa Gitsin"

Cevap: Terim: Arda İstiyorsa Gitsin

arkadaslar size twitterdan bir konusma

@yilmazz_ugur

Uğur YILMAZ

@_AAlbayrak Başkanım Arda gidecek mi ? Lütfen bi cevap verin.

12 dakika önce web aracılığıyla

cvp olarak

_AAlbayrak Abdurrahim Albayrak

ahmet67GS tarafından@

@yilmazz_ugur kısmet

5 dakika önce

simdi ne diyorsunuz bakemmm

Sanırım bu sefer malesef basının şişirmesi değil Arda konusu, ama yine de çok bilgi kirliliği var ortalıkta.

Abdurrahim albayrak ın resmi twitter adresidir. oglu tarafından dogrulandı bir konusma

Twitter

Twitter

ben burdan arda gidici anlıyorum maalesefff

link de bu

Ligler ertelendi millet bol keseden haber atıyor işde ortaya ARDA bu yıl kalıcak arkadaşlar bu kadar basit ...

Gidecekse gitmek istiyorsa gitsin bence Ardanın garip tavırları filan iyice antipatikleştirmeye başladı..Fatih Terim kal dediyse ve hala gözü dışardaysa buyursun kapı açık..

Arda, çık açıklama yap, ben bu takımın parçasıyım de. Taraftarı bir kez daha üzme.

Taraftar sendeki bu sessizliği neye yoracağını iyi öğrendi, hiç de hayır değil.

Çık açıkla. Bu kadarını bize borçlusun.

galatasarayımızdan ayrılmak isteyen oyuncular hiç avrupada oynamak istiyorum bahanesine sığınmasın zaten çok önemli bir avrupa klubundeler

Gİderse iyi bir fiyata gidebilir,herkesin yeri dolar sonuçta.Gitmek isteyene dur diyecek halimiz yok.Ama Atletico Madrid olmaz,olmamalı.

Gİderse iyi bir fiyata gidebilir,herkesin yeri dolar sonuçta.Gitmek isteyene dur diyecek halimiz yok.Ama Atletico Madrid olmaz,olmamalı.

Arda şu şartlarda yeri doldurabilecek düzeyde bir 'yerli' oyuncu değil. Fakat zorla güzellik olmaz konusuna katılıyorum.

Bu ha gitti gidecek, kalacak durumu her iki tarafı da yıpratıyor artık.

Yepyeni bir takım, yepyeni bir hava ve o kadar kal ısrarına rağmen giderse asla bir Metin Oktay'la kıyaslanamayacağını bile ispatlamış olur bana göre.

şu dakikadan ve muhabbetler bu aşamaya geldikten sonra bence hemen gitsin... gitmezse sonra her iki taraf da çok pişman olacak... ünal aysal çok doğru birşey demiş... arda gider hakan ünsal hakan şükür gibi yine gelir galatasaray'a... bir tugay kerimoğlu gibi değil...

galatasarayımızdan ayrılmak isteyen oyuncular hiç avrupada oynamak istiyorum bahanesine sığınmasın zaten çok önemli bir avrupa klubundeler

Aynen öyle.Ve sağlam takviyelerle gözümüzü Avrupa'nın en tepesine dikmişiz yine.Birkaç yıla 3. bir Avrupa kupası getirirsek kimse şaşırmasın.Böyle bir ortamdan ayrılıp Atletico Madrid'e giderse çok saçma olur.Hele ki "Küçükken en büyük hayalim Galatasaray'da oynamaktı" diyen Arda da bunu yaparsa...

Kesinlikle hiç bir futbolcu Galatasaraydan üstün değil. Ancak ben yönetici olsam eğer Galatasaray ile görüşmeden Arda ve menejeri ile görüşen takımlar varsa önce onları Fifaya şikayet ederdim. Ardından da Ardaya 2013 yılının sonuna kadar sözleşmen var o sözleşmeyi tamamlayacaksın, ondan sonra nereye gidiyorsan git derdim. Ardadan gelecek 13-15 milyon ile ihya olmaz Galatasaray.

Eğer illa gitmek istiyorsa yolu açık olsun eğer yalan haberler yapılıyorsa çıkıp bi zahmet açıklama yapsın.

Üst Alt