Terim, Aslan'ı Baştan Yaratacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
211220172315526838895.jpg

Süper Lig'de ilk yarıyı 35 puan ile 2. sırada bitiren Galatasaray'da transfer çalışmaları sürüyor.

İmza töreni ve basın toplantılarında özellikle sol bel mevkisi başta olmak üzere bazı noktalara transfer yapılması gerektiğinin altını çizen Fatih Terim, 7 Ocak'ta başlayacak kampa yeni isimlerle birlikte gitmek niyetinde.

Sezon başında adı sürekli Galatasaray ile anılan ve transferinde büyük aşama kaydedilmesine rağmen Juventus'da sezona başlayan Asamoah, sarı kırmızılılar'ın ilk hedefi olmaya devam ediyor.

Göztepe maçında Belhanda'yı orta sahaya yakın oynatan ancak ikinci yarıda 10 numara pozisyonunda kullanan deneyimli teknik adamın, ligin ikinci yarısında bu bölge için Selçuk İnan'ı da kullanacağı öğrenildi.

Uzun lig maratonu ve kupa maçlarından dolayı orta sahada Fernando ve N'diaye ikilisine alternatif olacak isimler ise Donk ve Nigel De Jong olacak.

Özellikle De Jong'un kamp döneminde göstereceği performansa göre yola devam edilip edilmeyeceği konusunda son kararı teknik direktör Fatih Terim verecek.

Öte yandan 13-20 Ocak tarihinde yapılması öngörülen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul için başkan adaylarının listelerini 29 Aralık Cuma günü saat 18.00'a kadar Divan Kurulu Başkanlığına teslim etmeleri gerekiyor.

beIN Sports

baştan yaratmasına grk yok yaw. 1 sol bekle yürürüz.

Hoca iç sahada oynanan oyunu deplasmana taşırsa başka 1 şey yapmasına gerek kalmaz.

Devre arasında olası değil, bu sene İ.Tudor kurdu kadroyu, değiştirilebilir olan teknik-taktik düzen olur. Sene sonu belki başlıkta ki gibi bir şey olabilir.

baştan yaratmasına grk yok yaw. 1 sol bekle yürürüz.

Hoca iç sahada oynanan oyunu deplasmana taşırsa başka 1 şey yapmasına gerek kalmaz.

Baska bir baslıkta da yazdım; Acıkcası bu haberler beni urkutuyor, tedirgin ediyor.

FT, "bu işi en iyi ben bilirim, ben ders almam, ders veririm" egosu ile herseyi karman çorman yapmaz umarım.

Bu takımın oturmuş bir kadrosu var ve 1-2 takviye ile cok daha iyi olacak.

Asıl problemler uzerinde calışmalar yapılmalı.. Bunlar da yan toplardaki zaafiyet ve topla çıkarken yapılan pas hataları

Muslera/Transfer/Eray

Mariano/Linnes
Serdar/Denayer
Maicon/Ahmet/Koray
Transfer/Hakan

Fernando/Tolga/Jong
Ndiaye/Selçuk

Feghouli/Sinan
Belhanda/Transfer
Rodrigues/Yasin

Gomis/Eren/Ahmet

Donk, Endoğan, Umut, Tarık, Latovlevici, Emrah ve Carrasso gidebilir. Yerli bir yedek kaleci, sol bek ve 10 numara transferi ile kadro genişleyebilir.

Hoca canlı yayınlarda on kere söyledi bu durumu şans vereceğiz diye dinlemedin mi duruma göre transfer yapacağız dedi

Yaw yeni hoca herkese gül dağıtır Latovleviciden de memnunum diyor ona bakarsan,1 yıldır doğru dürüst top oynamayan bu iki herifide muhtemelen kadroda görmeyiz dehlemek için yol yapıyor

----------------------------Muslera------------------------
Kaan Ayhan------Ahmet Çalık----Serdar-----Aziz Behiç
------------------Selçuk--------Ndiaye--------------------
Rodriques--------------Feguli------------------------Yasin
-------------------------Gomis------------------------------

hedef 21

Üst Alt