Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"


Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"servet o uçağa binip güle oynaya gidiyor ya avusturya'ya ! şu adam florya'da kalıyor . yediremiyorum ya !!Sorma be dostum.. Yemin ediyorum çildirmamak elde degil.. Parçali için canini sahaya koyan adama yol veriyoruz... Parçaliyi satan bir... adami kral yapiyoruz..Suç bizde, 76 numarili arma saticisina gerekli tepkileri göstermedik.. Cana'ya gerekli sevgiyi göstermedik..Lanet olsun, zerre kadar beyni çalismayan adamlar var kulübün basinda..
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Takımın el frenini gönderiyoruz değil mi?Artık transfer de yapmask şampiyonuz,sevinelim hep beraber!
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cana'nın gidişine üzülürüm gerçekten. Bir de Cana + 3 milyon euro deniliyor. Cana'nın piyasası nerden baksan en kötü 5 milyon euro vardır. 8 milyon euro'ya Ruffier de Victor Bagy de hayli hayli alınabilirdi. Bu şartlarda Cana'dan daha iyi bir ön libero alabileceğimizi hiç sanmıyorum. Ha Fatih Terim çıkar da ön liberosuz bir sistem düşünüyorum derse o zaman işler değişir, anlayışla karşılayabilirim. Neyse, iki tarafl için de en hayırlı şekilde sonuçlanır bu görüşmeler umarım.Ruffier'i Cana +3'e alamazsın. Gidipte 8 milyon cash parayı Victor veya Ruffier'e vermek saçmalık olur.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"[video=youtube;UxHqbimeeoY]https://www.youtube.com/watch?v=UxHqbimeeoY[/video]CAPTAİN!
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Sorma be dostum.. Yemin ediyorum çildirmamak elde degil.. Parçali için canini sahaya koyan adama yol veriyoruz... Parçaliyi satan bir... adami kral yapiyoruz..Suç bizde, 76 numarili arma saticisina gerekli tepkileri göstermedik.. Cana'ya gerekli sevgiyi göstermedik..Lanet olsun, zerre kadar beyni çalismayan adamlar var kulübün basinda..yazini begenmisdim amma son cumlen tumunu sildi atdi

once like vermisidim sonra unlike yaptim
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Hırslıydı, Savaşçıydı, Arma'ya sadıktı.

Lakin, mükemmel bir kadro oluşturulacaksa bence 11'inde olamazdı. Topu iyi kullanamıyor, oyuna sokamıyor.

Muslera'da hayırlı olsun. İnsallah bir 10 yıl kaleci sıkıntısı çekmeyiz.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Mehmet Topaldan bi fazlasını göremedim açıkçası neye göre dünyanın en iyi dmcsi oluyor bilmiyorum..
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Bence fazla abartıyorsunuz.Cana'yı bende severim.Yürekten oynayan bir oyuncu,ama arkasından ağlamak için bir nedende yok.Sonuçta geçen sezon pek isteneni veremedi,sistem değişecek vs...Geçen sezon kalmasını istiyordum,ama yönetim değişti ve hedef büyüdü.Artık gitmesi daha hayırlı bence.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cana-Selcuk ikilisi iyi olurdu aslinda. Rijkaard'in ilk senesinde Topal/Sarp-Elano yerine Cana-Selcuk olacakti ulan. Yalniz Esteban gelirse (imkansiz gibi), pek üzülmem.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"cananın gitmesine o kadar üzülmeyin. sonuçta topu sürekli ezen bir isim topla iyi olmayan oyuncu tarzı kalmadı dünyada pek. canayı severim ama hayırlısı oldu. muntari gelecekse yalnız cananın gönderilmesi fiyasko olur o zaman
 
Üst Alt