Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"


Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Ruffier'i Cana +3'e alamazsın. Gidipte 8 milyon cash parayı Victor veya Ruffier'e vermek saçmalık olur.Monaco Ruffier için 7 milyon Euro bonservis bedeli belirlemişti, pazarlıkla bu rakam daha bile düşülebilirdi. Cana'yı illa satmak istedikten sonra 4-5 milyon Euro'ya başta Lazio olmak üzere çok rahat alıcı bulunurdu. Yani bu durumda aslında Ruffier daha ucuza dahi geliyor. Ha Cana'yı satıp Ruffier'e cash vermişsin ha lazio ile takasta kullanmışsın ne fark ediyor ki anlamadım? :eek:
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Monaco Ruffier için 7 milyon Euro bonservis bedeli belirlemişti, pazarlıkla bu rakam daha bile düşülebilirdi. Cana'yı illa satmak istedikten sonra 4-5 milyon Euro'ya başta Lazio olmak üzere çok rahat alıcı bulunurdu. Yani bu durumda aslında Ruffier daha ucuza dahi geliyor. Ha Cana'yı satıp Ruffier'e cash vermişsin ha lazio ile takasta kullanmışsın ne fark ediyor ki anlamadım? :eek:Musulera daha iyi kaleci bence
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Yalniz baska bir takim'in taraftari forum'dan oyuncu hakkinda bilgi almayi calisirsa, yanar valla. Bizde oyuncu ya dünya'nin sayili adamlarindan, ya da düz, kazma. Ortasi hic olmadi.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Monaco Ruffier için 7 milyon Euro bonservis bedeli belirlemişti, pazarlıkla bu rakam daha bile düşülebilirdi. Cana'yı illa satmak istedikten sonra 4-5 milyon Euro'ya başta Lazio olmak üzere çok rahat alıcı bulunurdu. Yani bu durumda aslında Ruffier daha ucuza dahi geliyor. Ha Cana'yı satıp Ruffier'e cash vermişsin ha lazio ile takasta kullanmışsın ne fark ediyor ki anlamadım? :eek:

Renkdaş canaya o paraları verecek kulüp bulmak çok zor. Hazır Lazio istemişken canayı elden çıkartmak gerek. Daha sonra para verip göndermek zorunda kalabiliriz... Ayrıca Muslera çok genç ama tecrübeli bir kaleci. 4 yıldır Lazionun birinci kalecisi.. Geleceği de çok parlak.... Ben Buffonun gençlik yıllarını görüyorum onda... Ayrıca adam çok sempatik.. Bu yönüyle de Taffarele benziyor.Ruffierde iyi kaleci ama işin içinde Cana-Muslera takası olunca Musleranın alınması yerinde bir hamle olur.Ayrıca gündemimizde Ruffier de yokmuş. Muslera alınmazsa büyük ihtimal Lauro alınacak... Fatih Terim dünkü toplantıda bunun sinyallerini verdi.Luis Fabiano gelmezse çok üzülmem ama Muslera gelmezse yazık olur. 31 yaşındaki Lauroyu almak zorunda kalırız.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Muslera için Cana değer mi sorusuna cevap bulmaya çalışırsak yanıt çok daha açık oluyor. Bir Muslera için Cana'yı feda etmezdim. +3 hiç vermezdim.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Monaco Ruffier için 7 milyon Euro bonservis bedeli belirlemişti, pazarlıkla bu rakam daha bile düşülebilirdi. Cana'yı illa satmak istedikten sonra 4-5 milyon Euro'ya başta Lazio olmak üzere çok rahat alıcı bulunurdu. Yani bu durumda aslında Ruffier daha ucuza dahi geliyor. Ha Cana'yı satıp Ruffier'e cash vermişsin ha lazio ile takasta kullanmışsın ne fark ediyor ki anlamadım? :eek:Cana başka bir kulüp bulup anlaşana kadar sezon başlar.Bir kaleciye o kadar para verirsen ne orta saha getirirsin ne de forvet.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cana iyi bir kesici ama çift yönlü değildi bana göre. Hem kesici hem çift yönlü oyuncu lazım bu çağda.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Fatih Terim bilmiyor siz biliyorsunuz di mi? :asd:Fatih terim yürekten oynayan adamları sever, ama düz adamlarıda sevmez.Çok sevdiğim oyunculardan-yeri çok ayrıdır- Suat Kaya tam bir kesici ve yaratıcılıktan uzak değil miydi?90 dakika rakip kovalardı görünürde,aldığı topu da basitçe yakınındakine aktarırdı.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cana gidiyor:

Çalsın sazlar oynasin kızlar...Birtek Sarp kaldi. ... kurtuluyoruz.

Cana türkiye liginin en kötü yabancisiydi!
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Muslera in Cana out good choiceÜstüne bir de Cambiasso gibi bir adam olursa yeme de yanında yat.Cana iyi oyuncudur, iyi karakterli bir adamdır ama bizde tutmadı karalar bağlamaya gerek yok bu yüzden.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Musulera daha iyi kaleci benceSenin görüşündür, saygı duyarım bence Ruffier daha güvenilir bir kaleci. Neyse zaten ileride hep beraber görürüz.Renkdaş canaya o paraları verecek kulüp bulmak çok zor. Hazır Lazio istemişken canayı elden çıkartmak gerek. Daha sonra para verip göndermek zorunda kalabiliriz... Ayrıca Muslera çok genç ama tecrübeli bir kaleci. 4 yıldır Lazionun birinci kalecisi.. Geleceği de çok parlak.... Ben Buffonun gençlik yıllarını görüyorum onda... Ayrıca adam çok sempatik.. Bu yönüyle de Taffarele benziyor.Ruffierde iyi kaleci ama işin içinde Cana-Muslera takası olunca Musleranın alınması yerinde bir hamle olur.Ayrıca gündemimizde Ruffier de yokmuş. Muslera alınmazsa büyük ihtimal Lauro alınacak... Fatih Terim dünkü toplantıda bunun sinyallerini verdi.Luis Fabiano gelmezse çok üzülmem ama Muslera gelmezse yazık olur. 31 yaşındaki Lauroyu almak zorunda kalırız.Evet, maalesef bence de gündemimizde yok Ruffier o yüzden zaten Muslera'ya da tavım ben keşke Ruffier ile ilgilenseydik diyorum sadece, aynı maliyete hatta daha ucuza alınabilirdi. Cana'yı o kadar da küçümsemeyin, istedikten sonra 4-5 milyon Euro'ya rahat satılabileck bir oyuncu.Cana başka bir kulüp bulup anlaşana kadar sezon başlar.Bir kaleciye o kadar para verirsen ne orta saha getirirsin ne de forvet.Lazio var işte, Teknik Direktörleri Cana'yı çok istiyor, Sportif Direktörleri de Cana'nın vatandaşı bu transferlde oldukça istekliler yani anlıycağın, takas olmuyorsa biz de almıyoruz mu diyecekler Cana'yı? Bir kaleciye o kadar parayı diyorsun ikidir, işin içinde takas olunca daha mı ucuza gelecek sanıyorsun onu analmadım? Cana'nın da bonservisini işin içine katınca Muslera da oldukça maliyetli olacak belki de daha maliyetli dediğim gibi.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Bu çok istediğim Muslera'nın büyük ihtimalle geleceği anlamına gelse de üzüldüm yahu :(
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Lazio var işte, Teknik Direktörleri Cana'yı çok istiyor, Sportif Direktörleri de Cana'nın vatandaşı bu transferlde oldukça istekliler yani anlıycağın, takas olmuyorsa biz de almıyoruz mu diyecekler Cana'yı? Bir kaleciye o kadar parayı diyorsun ikidir, işin içinde takas olunca daha mı ucuza gelecek sanıyorsun onu analmadım? Cana'nın da bonservisini işin içine katınca Muslera da oldukça maliyetli olacak belki de daha maliyetli dediğim gibi.Lazio var da neden almadı o zaman? Biz Muslera'dan vazgeçmiştik.O arada alabilirlerdi.Takas olursa daha ucuza geliyor tabi ki
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Mehmet Topal'ı aradığımız bu ligde, Cana da giderse sadece Canayı değil, Barışı bile ararız.. Gelen adam kim olacak soru işareti, Cambiassonun gelmeyeceğini Fatih Terimde biliyor, Canadan daha iyi alternatifi kim Allah bilir. Muntari gelse üzülürüm Cana'nın yerine. Bir tek Cambiasso transferi paklar, onunda gelme ihtimali yok..
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Geldiği zamanlarda Ali Sami Yen, ben yarı Türk sayılırım, Galatasaray tarihini bilirim açıklamalarına ne oldu. Bi teklif geldi Lazio'dan hoop İtalya'da. Herkes Cana gibi davransa muhabbetini bırakın, bu adama hakettiğinden çok çok fazla değer verildi. Akılda kalır hiç bir şey yapmadı.
 
Üst Alt