Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"

Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"

Bana şunun cevabını verin, iki yönlü orta saha mı istersiniz tek yönlü mü? Cana sizin gördüğünüz en iyi DMC olabilir, bana göre kesinlikle değil de neyse hadi öyle olsun, ama adam sadece sadece DMC, top kullanma diye birşey yok. Resmen sıfır

Geldiği zamanlarda Ali Sami Yen, ben yarı Türk sayılırım, Galatasaray tarihini bilirim açıklamalarına ne oldu. Bi teklif geldi Lazio'dan hoop İtalya'da. Herkes Cana gibi davransa muhabbetini bırakın, bu adama hakettiğinden çok çok fazla değer verildi. Akılda kalır hiç bir şey yapmadı.
Adam gönderilmek isteniyor ne yapsın ? Karakterini yine belli ediyor işte zorluk çıkarmayarak...

Fatih terimin sisteminde yer yok demek ki,yoksa cana gibi bir adamı göndermezdi.4-4-2 oynayacağımızın kanıtıdır bu hamle.Orta ikili de selçuk-xxx düşünüyor,cambiasso olursa cuk oturur işte.

Adam gönderilmek isteniyor ne yapsın ? Karakterini yine belli ediyor işte zorluk çıkarmayarak...

Zorluk çıkarmayarak mı? İşte onu diyorum ya ben de, Hemen eyvallah çekti, gitmek için can atıyor, tabi zorluk çıkartmıcak. Gönderilmek istenmedi Cana, Muslera ile takas olayı çıkınca baktılar Cana'da istekli, kalmak istemeyen adamı neden tutalım dediler.

Cana bu mesajlarda övüldüğü kadar iyi bir adam değil

ortasahanın stoperi

tek özelliği rakibi bozmak top kazanmak ve kayarak müdahale

kişiliğini çok sevdik o ayrı bir durum

şimdi bu Cananın gönderilmesi bana "acaba fatih hoca sistem mi değiştirdi" fikrini getirdi

çünkü milli takımda fatih hoca ortasahaya bir tane stoper koyardı

bu genellikle aurelioydu bazen mehmet topal da yaptı o işi

cana kendi tarzı futbolcular arasında en iyilerden, şimdi onu gönderiyosak o tarz bir oyuncu almayacağızdır

ve bu iyi haberdir benim için

barcelona bile dmc yle oynuyo(busquets) dmc lerin dönemi bitmez ama bana kalırsa 2 yönlü oynuyan oyuncular herzaman daha makbuldür cana gidebilir takasta.

[video=youtube;0ZJyQAcmWJc]https://www.youtube.com/watch?v=0ZJyQAcmWJc[/video]

Takımı için elinden geleni yapan biriydi.

Güle Güle güler yüzlü CANA'var :(

Zorluk çıkarmayarak mı? İşte onu diyorum ya ben de, Hemen eyvallah çekti, gitmek için can atıyor, tabi zorluk çıkartmıcak. Gönderilmek istenmedi Cana, Muslera ile takas olayı çıkınca baktılar Cana'da istekli, kalmak istemeyen adamı neden tutalım dediler.
Ya abi yapma allah aşkına ya, adam her fırsatta kalmak istiyorum dedi, eminim ki şu saatten kalsa çok sevinir, hala istemiyor gitmek... Tanımasak haklısın diyeceğim de. Anca Cambiasso gelse belki sevinirim Cana'nın yerine.

İlgilenmedikleri ne malum? Bilemeyiz ki. Ona bakarsan bu süreçte biz de almadık kimseyi, kimseyle ilgilenmediğimiz anlamına mı geliyor bu?

İlgilenmek değil.Adam direkt para verip almıyor işte.Olay ne zaman başladı? Temmuz oldu hala transfer bitmedi.

Aynı şekilde senin Cana'yı satıp sonra başka kaleci alma işin çok uzun sürer.Böylelikle bir taşta iki kuş vurmuş oluyoruz.

ortasahanın stoperi

şimdi bu Cananın gönderilmesi bana "acaba fatih hoca sistem mi değiştirdi" fikrini getirdi

cana kendi tarzı futbolcular arasında en iyilerden, şimdi onu gönderiyosak o tarz bir oyuncu almayacağızdır

Cana hiç bir zaman bir Aurelıo ve Topal olamadı. Hele Aurelıo hiç olamadı. Olmak istediğinden değil zaten farklı adamlar. Terim zaten Aurelıo arıyor bir tane. Yani senin düşündüğün gibi Cana'yı gönderiyorsa sisteminde değişiklik mi yapar demek yanlış tespit olur. Cana zaten Terim'in sistemine uymuyor, ona sadece kesici değil, aynı zamande topu oyuna iyi sokan da bir adam lazım.

Ya abi yapma allah aşkına ya, adam her fırsatta kalmak istiyorum dedi, eminim ki şu saatten kalsa çok sevinir, hala istemiyor gitmek... Tanımasak haklısın diyeceğim de. Anca Cambiasso gelse belki sevinirim Cana'nın yerine.

Çağlar asıl sen yapma ya. Ne zaman kalmak istiyorum dedi, bir tek geçenlerde Arnavutluk'ta bir röportaj yaptılar, onda da prosedürden öyle söyledi ve ayrıca zaman neyi gösterir bilinmez dedi. Tanımasak diyosun ya ona hele hayretler içinde kalıyorum. Ya Çağlar Allah aşkına ne zaman tanıdınız hemen adamı. Hayret ya ben var ya anlayamıyorum bu Cana'ya gösterilen sevgiyi. Gerçekten anlamıyorum. Hangi maçta, hangi hareketlerle, hangi açıklamalarla siz bu adama bu kadar hayran kaldınız anlamam mümkün değil. Ama saygı duyarım tabi kardeşim

ortasahanın stoperi

Kardeş orta sahaya stoper terimini ilk sende görüyorum ayrıca Fatih Terim milli takımda aurelio yu oynatıyordu ama stoperle de canaylada alakası yok aurelionun .

Şu Konya maçındaki kavga mı sizi adama hayran bıraktı. Cidden soruyorum yani, o kavga mı hoşunuza gitti. Bi tanesi paylaşmış da burada ondan soruyorum.

Muslera transferi için gözden çıkartılabilir belki ama yerine alınacak oyuncu Cambiasso ve onun kalibresinde bir isim olmadıkça kendi adıma hayal kırıklığı olur gitmesi.

Cana'dan daha iyi bir tek yönlü oyuncu bulamayız. 4-4-2 oynayacağız artık net.

Bak bu tamam. Adamı koy 4-1-3-2 de ön libero, deli danalar gibi koştursun sağa sola. Ama söyliyim her maçta sarısı var. Olmaması imkansız. Hatta kırmızının ucundan yırtar bazen de yırtamaz. Yalan mı Çağlar?

Üst Alt