Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"


Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cananın gitmesi çok yerinde bir hamle.Yerine genç ve yetenekli bir kaleci almış olduk.
 
Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"güle güle. şimdi Çağlar İpekli düşünsün nabıyım.
 
Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Muntari gelmez. Sanırım terim iki yönlü oyuncu istiyor. Kallström keşke gelseydi.Cana'ın sözleşmesi yarın fesh edilecekmiş. Fanatikde yazıyor.
 
Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cana geldiğinde sevinmiştim ama gittiği içinde üzülmüyorum.Tam olarak resmileşsinde iyi bir kalecimiz olsun artık onun dışında Cambiasso gelse müthiş olur ama gelmez.Motta gelsede çok iyi olur bu transfer daha bir olabilir gibi duruyor.
 
Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Cambiasso hayali kuranlar fazla iyimser.Gelecek adam en fazla Muntari.
 
Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"Fatih Terim bilmiyor siz biliyorsunuz di mi? :asd:Fatih terim yürekten oynayan adamları sever, ama düz adamlarıda sevmez.Bakalım İmparator Mustafa Sarp Serkan Kurtuluş Çağlar Birinci gibi düz değil dümdüz adamları göndermeyince ne diyeceksiniz. Bu durumda Cana nın eksikliği neydi açıklayabilecek misin
 
Cevap: Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"bu arada hasan sas, terim falan gelirse, cana gidecek ilk yabanci olur dedigimde "cana terim icin ilk 11 in bankosu olur, terim canayi asla brakmaz" diyorlardi bazi arkadaslar )))hasan sas trt türkte "adamin ön libero ile alakasi yok, ön libero nedir bilmesek, bize ön libero diye yutturacaklar adami" buna benzer kelimeler söylemisti, yani hic begenmezdi canayi. )))ayni derecede sarpi, ayhani, barisi yetersiz oldugunu da dile getirirdi.simdi cana kendisi gitmek istedi diyenler cikabilir, olabilir ama fatih terim deseydi "cana kalicak" cana hicbir yere gitmezdi.canaya lazioda basarilar, karakter olarak, insan, adam olarak 10 numara adamdi.ama futbolcu olarak bize cok katkida bulunamadi, bulunamazdida.
 
Üst Alt