Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını sürdürmek üzere bu sabah Avusturya'ya gitti. Havaalanında Lig Tv'ye açıklamada bulunan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Lorik Cana'nın transfer görüşmesi yapması nedeniyle İstanbul'da bırakıldığını söyledi.

Video

ligtv

Cevap: "Cana'yı İstanbul'da bıraktık"

Abdurrahim Albayrak bu sefer transfer ile ilgili konusmamis. Ceza aliyoruz diyor. Uyarmislar:)

dünyanın en iyi dmc'lerinden birisi gidiyor takımdan bari, iyi oluyor demeyin beyler

gule gule

canadan cok kaleciye ihtiyacimiz var

ama cana bir sey oynamasa bile davranislarindan oturu sevmistik orasi ayri

gördüğüm en iyi karakterli yabancılardandı ama tutmadı yani uymadı tam anlamıyla takıma

Cana'nın gidişine üzülürüm gerçekten. Bir de Cana + 3 milyon euro deniliyor. Cana'nın piyasası nerden baksan en kötü 5 milyon euro vardır. 8 milyon euro'ya Ruffier de Victor Bagy de hayli hayli alınabilirdi. Bu şartlarda Cana'dan daha iyi bir ön libero alabileceğimizi hiç sanmıyorum. Ha Fatih Terim çıkar da ön liberosuz bir sistem düşünüyorum derse o zaman işler değişir, anlayışla karşılayabilirim. Neyse, iki tarafl için de en hayırlı şekilde sonuçlanır bu görüşmeler umarım.

Servet o uçağa binip güle oynaya gidiyor ya avusturya'ya ! şu adam florya'da kalıyor . yediremiyorum ya !!

Üst Alt