Terim; Emre Mor, Cengiz ve Mirallas'ı İstedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim; Emre Mor, Cengiz ve Mirallas'ı İstedi!

Kapanan savunmalarda kilidi açacak bir isim çok işimize yarar. Terim olmasaydı Mor'un gelmesini istemezdim açıkçası ama Terim adam eder diyerek buyursun gelsin diyorum Emre için.
Cengiz de kiralanırsa gerçekten sıkıntı yaşadığımız bir bölgede bol alternatifimiz olur bu da bizim işimize gelir. Tabi bunlardan önce daha önemlisi sol bek transferi.

Sen de pek bir doyumsuzsun yaw, hem Emre hem Cengiz ha?!:confused::asd22:...

İkisi de zor transfer, birinin alınmasını çok isterim, elimizi çok rahatlatır...

Emre mor gibi dribling gücü yüksek olan oyuncular bizim ligde aşırı derece de iş yapar. Topla çok oynaması ve son pasları da bizi deli edebilir ama onun hızı takımın ileriye kolay gitmesini sağlar. Bize çok güç katar. Diğer iki oyuncu da faydalı olur.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mirallas form bulursa bizi uçurur net. Mirallas + kaliteli bi sol beke fitim ben.

Emre Mor tamamen kapalı kutu. Her ne kadar inanılmaz bi yeteneği olsa da Dortmund bile bundan bi bok olmaz diyip dehledi sonuçta. FT adam eder mi, orası da muamma. Kapalı defansları açmak için takımımızdaki anahtar olabilir. Gelişine karşı çıkmam ama Mirallas'ı tercih ederim. Ne verebileceği belli en azından. Ve net bi fırsat transferidir Feg gibi.

Yalnız haber sallama gibi geliyor. Bu üçünü aynı anda almamız imkansıza yakın. Bi sol bek + bi kanat oyuncusu ve olursa rotasyona birkaç yerli alınıp kapatırız gibi transferi...

terimin hız tutkunu belli brumayı almasından da emre moru ilk sıraya yazmıştır ama oyun zekası yok fazla bakalım napacak

Yazık vallahi acıdım arkadaş sana.. sen bizim takımda kanat oyuncusu var sanıyorsun herhalde
Oldu 50 tane kanat oyuncusu alalım da Marianoya olduğu gibi orta sahada 1-2 adam sakatlanınca ondan sonra kıçına döner bakarsın birader oldu mu.Mal mal alıntı yapacaksan hiç yapma daha iyi.Karşında çocuk yok konuşma tarzına da dikkat et.İlla ağzımı bozdurmak istiyorsan da merak etme ağzımı bir bozarsam çok sağlam girerim yani emin ol

Üst Alt