Terim, Filipe Luis ve Mirallas'a Onay Verdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, Filipe Luis ve Mirallas'a Onay Verdi!

Hocanın Carole,Balta söylemleri falan transfer konusunda sıkıntılı olabileceğimizi gösteriyor bence hatta ben bu Terimin maaşının bile FFP kuralları icabında değiştirilmiş olabileceğini düşünüyorum.
şeyi de unutmayalim dost, kaliteli 2 transfer şart gibisinden şeyler demişti. kalitenin üstünü çizerek

Bana da finansal olarak sikinti cekecez gibi geliyor. 1 solbek garanti ama gerisinden pek emin degilim acikcasi.

Sahsi fikrim bize iyi bir 8 numara sart. Belhanda sola ndiaye ileri gecer.

1649064_Galatasaray_SK.jpg

miranda sözleşmesi bitiyor bonservissiz bile alınabilir emre morda kiralanabilir hoca sever

Valla ismi geçen adayların içinden benim gönlümde yatan ikili F.Luis ve Mirallas 'dır
Form yakalanır Mirallas bu ligte çok çok ciddi fark yaratır bunlardan yana sıkıntı yok veya F.Luis 'in dayanıklığı yıllarca en üst seviyede kalması göz önünde bulundurulunca F.Luis 'in yaşının da çok aşırı sorun olacağını düşünmüyorum

Takima yaslilari doldurmaktan keyif aliyorsunuz herhalde.

Filipe Luis her ne kadra iyi olsada 32 yasinda, gidelim Asamoah'yi alalim.

Ayrica Sandro dondugu icin yine Asamkah yedek kaliyor.

Tek Asamoah gelsin yeter.

Oyuncu satmak onceligimiz olmali.

Cavanda 1.5
Carole 4

Herhalde bu paralar gelecek

Bu mirallasi olimpiyakos dan beri bilirim
Biz zamanlar bizim listedeydi yine terim dönemi galiba
O zamanlar olabilirdi şimdi olmaz

Fatih hocam milli takımların databasesini alıpta geldi sağlam yerliler kazandıracaktır bize.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt