Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocanın kafasında Gomis ile beraber Feghouli'yi Araplara okutup biri kanatta da oynayabilen 2 forvet 1 stoper ile noktayı koymak vardı. O yüzden gelen gidene şaşıracaksınız dedi bence. Feghouli gitmeyince plan bozuldu stoper almasaniz da olur 2 forvet yeter dedi. Ama bir forvet bile getiremediler işte beceriksizler.

Hocayla zaten ilgisi yok da fırsat kollayanlar var sallamak için Terim'e. Gerçi hocanın da sorumluluğu üzerine almasına hiç gerek yok yani niye söylüyor ki öyle şeyler..

Nasıl ikna edildi forvetsizliğe? Hangi sistemle oynayacagız? 3 gün önce 2 forvet isteyen bir tdün forvetsiz sistemi hazır mıdır?tabiki hayır..zaten çok zor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birkaç güne çok şaşıracağınız sürprizlerimiz olacak. Gelen ve gidenleri görünce bana hak vereceksiniz. Hem gidenler, hem gelen sürpriz isimler olacak. Bunun bütün sorumluluğunu ben üzerime alıyorum. Galatasaraylılar için en doğru karar ne ise onu uygulayacağız. Hedeflerimiz doğrultusunda bize uygun isimleri alacak, hedeflerimizde bize yardımcı olmayacağını düşündüğümüz isimlerle ise yollarımızı ayıracağız"

AGA BE hocam kandırılmış

Transfer olayında , özellikle santrafor transfer edemediğimiz için yönetime cok kızıyoruz ama FT de sütten çıkmış ak kaşık degil.. Zaten yukarıdaki beyanı ile tüm sorumluluğu üstlenmiş.. Şunu unutmayalım, Scout sefi Emre yi onceki donemde FT getirmişti. Yine dış işlere, transfer konularına bakan Sükrü Haznedar FT nin ekibinden..

Hocanın onayı olmadan Floryada kuş bile ucmayacagını biliyoruz. Hoca Maicon , Fegouli yi de satmak istedi ama transfer olmadı. Hadi bakalım şimdi onlardan nasıl randıman alacaksın? Ozellikle Fegouli ye Ligde yer vermedin, şimdi CL de mecbursun oynatmaya.. Ahhh hocam ahhh..

Transfer olayında , özellikle santrafor transfer edemediğimiz için yönetime cok kızıyoruz ama FT de sütten çıkmış ak kaşık degil.. Zaten yukarıdaki beyanı ile tüm sorumluluğu üstlenmiş.. Şunu unutmayalım, Scout sefi Emre yi onceki donemde FT getirmişti. Yine dış işlere, transfer konularına bakan Sükrü Haznedar FT nin ekibinden..

Hocanın onayı olmadan Floryada kuş bile ucmayacagını biliyoruz. Hoca Maicon , Fegouli yi de satmak istedi ama transfer olmadı. Hadi bakalım şimdi onlardan nasıl randıman alacaksın? Ozellikle Fegouli ye Ligde yer vermedin, şimdi CL de mecbursun oynatmaya.. Ahhh hocam ahhh..

Renkdaş adam manyak mı ki şampiyon olmuş kadrodaki tek forvetini sattırıp yerine kimseyi aldırmayarak bir sonraki şampiyonluğu feda etmeyi göze alacak? Ve bunu ne uğruna yapacak, neyi amaçlayacak? Peki iki forvet bir stoper istiyorum açıklamasını kim yaptı?

Gelen gidenlere şaşıracaksınız derken bunu kastetmiş olacağını düşünemeyiz herhalde. Kaldı ki ben şaşırmakla kalmadım küçük dilimi yuttum. Herhalde Gomis'i kastetmişti ve Modeste'yi alarak doğru bir iş yapılacağını düşünüyordu.

Yani bu beyanıyla yapılan şu saçmalığı savunuyor olamaz. Dediğim gibi bu kadar beceriksiz olduklarını kestiremedi sadece ki bunu hiçkimse kestiremez. Dünya da sezona forvetsiz başlayan ilk ve tek takımız. Üstelik CL tarihinin en kolay kurasını çekmişken.

bu adamlar halı sahaya getirmedik diye küsen topçular değil.. profesyoneller oyuncular, sahaya sürdün mü kıçından ter aka aka topunu oynar. Onu satmaya kalktık, artık verim alamayız muhabbeti çok saçma kanımca..

kaldı ki gol kralını sattırıp da yerine adam aldırmayacak kadar amatör bi adam değil terim, bu tamamen yönetim becereksizliği

Renkdaş adam manyak mı ki şampiyon olmuş kadrodaki tek forvetini sattırıp yerine kimseyi aldırmayarak bir sonraki şampiyonluğu feda etmeyi göze alacak? Ve bunu ne uğruna yapacak, neyi amaçlayacak? Peki iki forvet bir stoper istiyorum açıklamasını kim yaptı?

Gelen gidenlere şaşıracaksınız derken bunu kastetmiş olacağını düşünemeyiz herhalde. Kaldı ki ben şaşırmakla kalmadım küçük dilimi yuttum. Herhalde Gomis'i kastetmişti ve Modeste'yi alarak doğru bir iş yapılacağını düşünüyordu.

Yani bu beyanıyla yapılan şu saçmalığı savunuyor olamaz. Dediğim gibi bu kadar beceriksiz olduklarını kestiremedi sadece ki bunu hiçkimse kestiremez. Dünya da sezona forvetsiz başlayan ilk ve tek takımız. Üstelik CL tarihinin en kolay kurasını çekmişken.

Yönetime en az senin kadar kızıyorum. 2 olmasa bile en az 1 forvet alırlar, 2. yi ara transferde bulurlar diye dusunuyordum, alamadılar.. Bu tam bir beceriksizlik, iş bilmezlik, vizyonsuzluktur.

Ama FT ye de kızıyorum. Maicon ve Fegouli konusunda hatalı. Maicon un gidişine onay vererek "sen aradıgım adam degilsin, mecburen katlandım, gidebilirsin" demek istedi. Şimdi Maicon elde kaldı, ondan nasıl verim alacagız? Son Alanya maçında Maicon çok durgundu, hatta gollere bile sevinmemiş.. Fegouli yi ise maclarda oynatmıyor. Satılmadı da.. Takımın en cok kazanan oyuncusunu yedek oturtmak luksumuz yok.. Satılmadıgına göre oynatmak lazım. Bu durumda Fegouli isteyerek, candan oynar mı, verimli olur mu , gorecegiz.

Forvet konusuna gelince.. Gomis'in alternatifi Modeste.. Ben de istiyordum ama olmadı. Peki nerede diğer alternatif isimler? Hani gece-gunduz oyuncu izliyorlardı? Kulubun mali durumu ortadayken bir tane bile bedelsiz gelecek , kiralık bir oyuncu bulamadılar mı? Unutma, bu tip transfer gorusmelerini dil bildiği için FT nin adamı Sukru Haznedar yapıyor. Dil bilmeyen, iki lafı bir araya getiremeyen Albayrak degil. Scout sefi olan adam Emre Utkucan da yine FT sayesinde o göreve getirilmiş ama bir boka yaramayan bir adam.

Yani, evet basta yonetim hatalı , ama FT ve onun ekibi de hatalı.. Hadi hayırlısı diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt