Terim Kabul Etmezse Kim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Kabul Etmezse Kim?

Terim Görevi Kabul Etmezse Hangi Teknik Direktör?

• Blanc

Kullanılan: 2 4.7%
  • Bielsa

Kullanılan: 5 11.6%
  • Tuchel

Kullanılan: 12 27.9%
  • Bilic

Kullanılan: 11 25.6%
  • Koeman

Kullanılan: 1 2.3%
  • Preud'homme

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hamza Hamzaoğlu/Hikmet Karaman

Kullanılan: 3 7.0%
  • Diğer(Konu içinde belirtiniz)

Kullanılan: 8 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
ulusoy_5_sene_ust_uste_sampiyon_yaparim_1.jpg

Gelsin reis,Burak Elmas da kendisi lehine çekilsin,listesine falan girsin oylar bölünmesin eğer doğruysa.

HALUK ULUSOY sur Twitter : "Galatasaray spor kulubu a.ş başkanlık yada yonetici olmak gibi bir duşuncede değilim."

Yine başladık yükselip yükselip hayal kırıklığına uğramaya... Bu işin sonunda Dursun yeniden başkan seçilecek ve Hikmet Karaman'ı getirecek gibi pis bir his var içimde.

Sayın Sevim, lütfen...

Bu kavram esas olarak güvenlik politikaları ve istihbarat'ın konusudur. Bu kavram Türkiye'deki güdük ve uyduruk kullanımından ibaret değildir. Tıpkı ''teori'' de olduğu gibi akademik kullanım ile halk arasındaki kullanım farkı gibi bir durum söz konusudur.

Ben de aynı şeyden şikayetçiyim abi. Kullandığım anlam esas anlam değil; biliyorum. Ancak o kadar yanlış kullanılıyor ki bu kelime maalesef galatı meşhur olmuş durumda. Anlatmak istediğimi karşı tarafa anlatabileceğimi en basit bu kelimeyle anlatabilirdim sayın Arslaner. O an başka bir kelime de aklıma gelmedi.

Cepheleşiyor muyuz?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de aynı şeyden şikayetçiyim abi. Kullandığım anlam esas anlam değil; biliyorum. Ancak o kadar yanlış kullanılıyor ki bu kelime maalesef galatı meşhur olmuş durumda. Anlatmak istediğimi karşı tarafa anlatabileceğimi en basit bu kelimeyle anlatabilirdim sayın Arslaner. O an başka bir kelime de aklıma gelmedi.

Cepheleşiyor muyuz?

Zaten ne konuşuyoruz falan onu da anlamadım ki arada bir oluyor böyle başlık ne biz ne konuşuyoruz. Rica edelim de silsinler.

Guardiola, Mourinho ve belki Conte dışında Fatih Terim'i getirmeyi beceremezlerse ilk puan kaybında büyük tepki çekmeyecek hoca yok.

:asd22:

Sen onu bunu bırak Bilic'e neden karşısın onu anlat ? 6 aylığına mantıklı bence.

Yalan mı abi? Yıllardır buradasın. Sen allah bilir Namık admin kim onu bile biliyorsundur :asd22:

Bilic’e karşıyım çünkü bu seneyi kaybetme lüksümüz yok. Bilic kara kutu. Olur mu olmaz mı bilmiyoruz. Hepsinden en önemlisi de en ufak puan kaybında sorgulanacak ve Terim sesleri yine yükselecek. Adamı yıpratır takımla beraber bitiririz. Biteriz abi biteriz.

Üst Alt