Terim, Ndiaye'yi Yine İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, Ndiaye'yi Yine İstiyor!

5c63adc2ae298bd5f4fc550a

Galatasaray, sezon başında Stoke City Kulübü’nden kiraladığı Badou Ndiaye için yeniden çıkarma yapılacak.

Galatasaray, sezon başında Stoke City Kulübü’nden kiraladığı Badou Ndiaye için yeniden çıkarma yapılacak. İngiltere ekibinin gelecek sezon için Premier Lig’e çıkma hayali suya düşmüş gözükürken teknik direktör Fatih Terim tecrübeli orta saha için şimdiden görüşülmesini istedi. Ndiaye’nin bir sene daha kiralanması hedefleniyor.

YILDIZLARA DİREKTİF

Galatasaray’da son dönemin formda isimleri Belhanda ve Feghouli ile teknik direktör Fatih Terim görüşme gerçekleştirdi. Özellikle Trabzonspor maçında hücum organizasyonlarını neredeyse kusursuz gerçekleştiren ikiliden Terim, Benfica maçında da aynı performansı istedi.

Türkiye

İyi bir 8 numarada olması gereken ofansif özelliklerin hiçbirisi yok. Pasör bir oyuncu değil, defans arkasına top atamıyor, diyagonal paslarla oyunu açamıyor, takımı yönetemiyor, uzaktan şutu yok, zekası yok daha da uzar gider. Defansif yönü 9/10, ofansif 5/10. Bize Savanier tarzında adam lazım. Fernando, Ndiaye ile deplasmanda kanser olmaya devam ederiz.

Kadro genişliği için iyi bir oyuncu olur öne geçtiğimiz maçlarda işe yarar ama oyunu çözme açısından yorumlara katılıyorum ilk 11 oyuncusu değil. Daha iyisini alabilirmiyiz önemli olan bu hatta 2 oyuncu almamız lazım oraya Tüm oyunumuz değişir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ts macinda iyi oynadi diye diger oynadi rezil maclari görmemezlik den gelemeyiz. Bence farkli bir oyuncu sart oraya

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
rezil falan oynadığı yok yaw. top saklama, topla dikine çıkma ve mücadele gücü çok yüksek. son bölgede biraz becerikli olsa bambaşka bi oyuncu olur. geliştiremeyeceği şeyler de değil aslında. orta saha dinamizmi bu adamdan geçiyor. oynamadığında ve baskılı maçlarda ciddi sıkıntı yaşarız.

insallah tekrar kiralanır.

Ben ndiayeyi beğeniyorum aslında. Yanına daha genç bir ön libero bulmak lazım. Hep iki kişilik oynamaya çalışıyor Fernando sağolsun

Son macta uzun bir ara sonrasi yine pas isabetini yuksek tuttu. Ne kadar fiziki gucu var olsada oyunu yonlendirme adina baya eksik kaliyor. Sahsen o fiziku gucu yerine oyunu yonetme ve tempoyu ayarlama konusunda ustun olmasini isterdim.... istedigim seviyenin yedek oyuncusu olur benim bakis acimdan. ama su anki hali ile faydasi var. bir sezon daha kalsin ve genclerimiz bir sezon daha onlerine yeni bir transferin gecmiyerek kendilerini gelistirme imkani bulmalarindan yanayim

Ikinci devreye cok iyi basladi devami gelirse ki mevcut sablonda devami gelecektir biz de cok isteyecegiz zaten alinmasini

Yalniz aldigi maas cok yuksek olmasa da (2.7m) kiralama bedeliyle biraz tuzlu bir transfer haline geliyor

8 numara için bomboş biir oyuncu ve son dönemde kafasına estikce oynuyor,kayserideki kiralık mensah bununla top diye oynar..bay terim fahiş transfer hatalarında ısrarlı...

Ben takımda kalmasından yanayım. Badou tarzında başka bir adam yok merkezde. Belhanda ve Fernando satılır, ilk 11'e iki nokta transfer yapılır. Badou'yu belki daha iyi bile kullanırız sonrasında.

Üst Alt