Terim: "Sen rahat ol Arda" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Sen rahat ol Arda"

Cevap: "Sen rahat ol Arda"

Burada bazı ikiyüzlü galatasaraylılar var.....bazen utanıyorum ulan sizden...adam haklı olarak kaçıp kurtuldu iyi de yaptı...zerre empati kuramıyorsunuz yazıklar olsun sizlere....Arda yokmuş ta kazanmışız ...yok ya! Ayhan akman daha iyi onuyor değil mı sol kanatta ondan yani bu başarı ...Emre colak bir mac iyi oynadı diye Arda'ya laf sallayın siz aferin tam bir antu hareketi

Artık şu Arda mevzusunu kapatsak iyi olur bence. Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. Atletico'da başarılar kendisine.

yavaş oynadığın ve fb korkun yüzünden hiç baskı kuramıyorduk.sana athleticoda başarılar

Siz anlamadiniz Fatih hoca soyle demek istemistir:

Arda sen rahat ol bacaklarin uzak yanina bir cips cay kola al ama sakin o bizdeyken olan o kilolarin alma.TV'yi ac ve bizi izle arada sirada tosun emreye moral mesaji atmayi ihmal etme keyfine bak Arda.

Sonrada dusun GALATASARAY ARDASIZDA OLUYORMUS.

Galatasaray sensiz daha iyi kardeslik geri geldi sukurler olsun

Arda'ya nasıl bu kadar kin duyuyorsunuz, bu sezon başında Lig Tv değilmiydi, fbnin şikesi ortaya çıkınca 2002 deki maçı koyup fb yalakalığı yapan, Arda neden böyle birşey desin ki Fatih Terim'e, biraz mantık yürütün: "adamlara karşı şansımız tutmuyor" bu gibi cümleyi neden kullansın?

Fb medyasının oyununa gelmeyin!

Arda'ya nasıl bu kadar kin duyuyorsunuz, bu sezon başında Lig Tv değilmiydi, fbnin şikesi ortaya çıkınca 2002 deki maçı koyup fb yalakalığı yapan, Arda neden böyle birşey desin ki Fatih Terim'e, biraz mantık yürütün: "adamlara karşı şansımız tutmuyor" bu gibi cümleyi neden kullansın?

Fb medyasının oyununa gelmeyin!

Konu sadece bu değil ki. Arda'sız takım da arkadaşlık çok üst seviyede. Yabancılar ile kaynaşma üst seviyede.

Cevap: Terim: "Sen rahat ol Arda"

şu arda ne kadar önemliymiş bea şampiyonlar ligini kazandırdı tabi bize bir haftada bunu anmadan geçiremiyorlar

Burada bazı ikiyüzlü galatasaraylılar var.....bazen utanıyorum ulan sizden...adam haklı olarak kaçıp kurtuldu iyi de yaptı...zerre empati kuramıyorsunuz yazıklar olsun sizlere....Arda yokmuş ta kazanmışız ...yok ya! Ayhan akman daha iyi onuyor değil mı sol kanatta ondan yani bu başarı ...Emre colak bir mac iyi oynadı diye Arda'ya laf sallayın siz aferin tam bir antu hareketi

Yavaş gel koçum ,ikiyüzlülükle ne ilgisi var ..Sevmiyorum ardayı zorundamıyım ,yazdıklarımın hangisi yanlış sen içine sindirdiysen yabancı düşmanı ,fener aşığı kaptanı afiyet olsun.Öyle artis artis konuşma adamında canını sıkma

Yavaş be kardeşim yavaşşşşşş. Adamı sevmiyor olabilirsin ama bu adam Galatasarayda kaptanlık yapmış o pazubandına saygı duyacaksın kardeşim. Girmede okumada haberlerini sevmiyorsan.

niye okumiycak kardesim? bu Galatasaray bizimdir Ardanin degil.. biz bu takimi kotu gununde sirt ustu birakmayiz.. ama o lavuk sirt ustu birakip gitti kacti gitti.. hemde gitmiyecegim biryere dedigi halde.. Arda gitsin Emre abisiyle takilsin sonrada korkuyorum hocam tedirginim desin.. Korkak ...., ne korkacan Fenerden? su son 3-4 sezondur oynadigimiz maclarda Fenere karsi hep ustun oynadik korkmadik ama sanssiz sekilde yenildik..

Ha ASY maclarin cogundada yenildik cunku sezonun ipi coktan cekilmisti.. Biz sampiyon olamiyorduk onlar ise ya Sampiyonluga oynuyordu yada X bi takim sampiyon olmustu bile..

o yuzden Feneri gozunde buyutuyor ..... kaptan olduda neyapti? kaptan dedigin takimi toplar.. ama bu Boldu.. yabancilar ve Turk futbolcular 2 ayri gurup haline geldi.. Lincolnun ipini ceken adamdir (lincoln hatasiz demiyorum) daha niceleri.. lincoln bir ornek.. Iyiki gittin Arda, bu takimin hastaligiydin.. tum vucuda yayilmadan koldan kesip hastalik mastalik kalmadi..

sadece o acidan bakip.. sana tessekur ede bilirim.. ;)

Arda'nin gidisi hayirli oldu. Umarim kendisini daha da gelistirir ve daha buyuk bir takimda yerini alir.

Uydurma haber gibime geldi fakat su tedirginim, korkuyorum laflari dogruysa yuh, iyiki gitmis diyorum ozaman. Bize boyle futbolcular lazim degil, INANAN futbolcular lazim yoksa zaten daha mac oynanmadan kafadan kaybedersin.

niye okumiycak kardesim? bu Galatasaray bizimdir Ardanin degil.. biz bu takimi kotu gununde sirt ustu birakmayiz.. ama o lavuk sirt ustu birakip gitti kacti gitti.. hemde gitmiyecegim biryere dedigi halde.. Arda gitsin Emre abisiyle takilsin sonrada korkuyorum hocam tedirginim desin.. Korkak ibis, ne korkacan Fenerden? su son 3-4 sezondur oynadigimiz maclarda Fenere karsi hep ustun oynadik korkmadik ama sanssiz sekilde yenildik..

Ha ASY maclarin cogundada yenildik cunku sezonun ipi coktan cekilmisti.. Biz sampiyon olamiyorduk onlar ise ya Sampiyonluga oynuyordu yada X bi takim sampiyon olmustu bile..

o yuzden Feneri gozunde buyutuyor ibis.. kaptan olduda neyapti? kaptan dedigin takimi toplar.. ama bu Boldu.. yabancilar ve Turk futbolcular 2 ayri gurup haline geldi.. Lincolnun ipini ceken adamdir (lincoln hatasiz demiyorum) daha niceleri.. lincoln bir ornek.. Iyiki gittin Arda, bu takimin hastaligiydin.. tum vucuda yayilmadan koldan kesip hastalik mastalik kalmadi..

sadece o acidan bakip.. sana tessekur ede bilirim.. ;)

"İbiş" bölümleri hariç :005:

Bir adamı değerlendirirken söylediklerinden çok yaptıklarına bakarım. Arda; ilk yıllarında Galatasaraylılığının etkisiyle yürekten oynadı, sonra malum nedenlerle kırgınlık yaşadığı (ki haklı yanları çok) takımında pek profesyonelce davranmayıp mesafeli tavırlar sergiledi, sahadaki performansında düşüş yaşadı,Galatasaraylı olmadığını her fırsatta dile getiren insanlarla adeta nispet yaparcasına samimiyetini devam ettirdi, olmayacak bir zamanda giedeceğim diye tutturdu ve kalıyorum dediği halde gitti... Bu durumda Arda bir Galatasaraylı gibi davranmadı diyebiliriz.

Benim için Arda geçmişte formamızı da giyen bir Galatasaraylı taraftardır artık.Galatasaray'da ki misyonunu tamamlamadan kendisine gösterilen güven ve beklentilere rağmen gitmiştir.Yolu açık olsun ama artık Galatasaray'da forma giydiğini görmek istemem.

"İbiş" bölümleri hariç :005:

Bir adamı değerlendirirken söylediklerinden çok yaptıklarına bakarım. Arda; ilk yıllarında Galatasaraylılığının etkisiyle yürekten oynadı, sonra malum nedenlerle kırgınlık yaşadığı (ki haklı yanları çok) takımında pek profesyonelce davranmayıp mesafeli tavırlar sergiledi, sahadaki performansında düşüş yaşadı,Galatasaraylı olmadığını her fırsatta dile getiren insanlarla adeta nispet yaparcasına samimiyetini devam ettirdi, olmayacak bir zamanda giedeceğim diye tutturdu ve kalıyorum dediği halde gitti... Bu durumda Arda bir Galatasaraylı gibi davranmadı diyebiliriz.

Benim için Arda geçmişte formamızı da giyen bir Galatasaraylı taraftardır artık.Galatasaray'da ki misyonunu tamamlamadan kendisine gösterilen güven ve beklentilere rağmen gitmiştir.Yolu açık olsun ama artık Galatasaray'da forma giydiğini görmek istemem.

cektim renkdas

Sen yoksunya ondan rahat kazanırız demiştir ,fener yalakası ibiş.Gittin de takımda arkadaşlık ortamı oluştu,içten pazarlıklı sözde Galatasaraylı...

Şu mesajın bile 17 kişi tarafından beğenilmesi ayıptır , yazıktır. Bu kadar da olmaz. Yıllarca hizmet etmiş bir oyuncu ne olursa olsun ayıptır bu yaptığınız. Herkesin fikri kendine. Bu kadar açık ve net sövemezsin ardaya ne kadar yanlışı olsa da..

Şu mesajın bile 17 kişi tarafından beğenilmesi ayıptır , yazıktır. Bu kadar da olmaz. Yıllarca hizmet etmiş bir oyuncu ne olursa olsun ayıptır bu yaptığınız. Herkesin fikri kendine. Bu kadar açık ve net sövemezsin ardaya ne kadar yanlışı olsa da..

oylede renkdas niye ayip? bizde bu arkadas gibi ayni dusunuyor olamazmiyiz? hani biz Ardaya kapak takmak icin begenmiyoruz.. o arkadasin yazdigi gbii ayniii bende oyle dusunuyorum.. az bile yani.. ne verdi bize Arda? 2 sezon anca top oynadi Arda..

Arda sana yıllarını verdi sana değil Galatasaray'a verdi. Olmayınca olmuyor. 2008 in kadrosunu biliyormusun bilmiyorum renktaş kimler geldi kimler geçti olmayınca olmuyor. Arda'da yoluna devam etti. Bizi tanıtıyor Avrupa'da. Ne olursa olsun arkasında olman gerekir. Sevsen de sevmesen de sonuçta o bir TÜRK oyuncu. Ve Türk tarihinin en pahalı oyuncusu...

Üst Alt