Terim: "Sen rahat ol Arda" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Sen rahat ol Arda"

Cevap: Terim: "Sen rahat ol Arda"

Bu konu çok uzadı ,bu forumunun akil adamı olduğuna inandığım mahir abi ,ibiş ve yalaka kelimelerini kullanmamın yanlış olduğunu yazdı bende kabul ettim.İbiş ve yalaka kelimeleri yanlıştı tüm forumdan özür dilerim.Ama ben Galatasarayımı kullanıp ona zarar veren adamlara karşı topuzu biraz fazla kaçırıyorum ,Alisamiyen.netten de canaydına bir pankart fikri başlığı açtığım için ban aldım ,bu forumdan da ban yemek istemiyorum ,çoluk cocukta tahrik etmesse benim için konu kapanmıştır.Saygılar

diline saglik renkdas

diline saglik renkdas

Sağol kardeşim ,yanlış anlamassan bir uyarıda bulunmak istiyorum hep yazmak istiyordum bugüne nasipmiş..Renktaş kelimesi angut.com forumundan doğmuş saçma sapan bir kelime,o mallarla aynı duruma düşmek istemiyorsak biz kullanmayalım ,biz yine birbirimize hitap ederken abi,kardeş ,kanka ::) gibi samimiyet içeren unvanlar kullanalım,onlarla aynı kelimeyi değil aynı oksijeni bile solumayalım :)

Sağol kardeşim ,yanlış anlamassan bir uyarıda bulunmak istiyorum hep yazmak istiyordum bugüne nasipmiş..Renktaş kelimesi angut.com forumundan doğmuş saçma sapan bir kelime,o mallarla aynı duruma düşmek istemiyorsak biz kullanmayalım ,biz yine birbirimize hitap ederken abi,kardeş ,kanka ::) gibi samimiyet içeren unvanlar kullanalım,onlarla aynı kelimeyi değil aynı oksijeni bile solumayalım :)
peki kanka, simdi kus sever demede bazilari gibi..

ne yalan söyleyim arkadaslar arda bizden giiti ya hersey daha güzel oldu ben arda yi büyük kaptan olarak görmedim büyük kaptan olmak icin efsane metin oktay ve legend hagi nin 10 numarasini tasimak yetmiyor benim gözümde benim icin büyük kaptanlar tugay bülent hakan sükür gizli kaptan hagi gibi isimler tabi herkesin görüsüne saygim var fener maclarinda cok etkisiz kaliyordu ama bu korku niye sarmis arda yi anlamiyorum.

Üst Alt