Terim: "Sen rahat ol Arda" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Sen rahat ol Arda"

"Sen rahat ol Arda"

Maçtan önce giren ve Terim’i “Çok tedirginim” diyen Arda Turan’a, eski hocası garantiyi verdi

“Bugün bu şanssızlığı kıracağız. Hiç merak etme, ayaklarını uzat rahat rahat maçını izle. Çünkü biz bugünkü maçı farklı kazanacağız. Futbolcularımın gözlerine baktım, hiç konuşmadık. O gözlerde galibiyeti gördüm.”

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim maç öncesi galibiyetten öyle emindi ki, kendisini heyecanla arayan eski öğrencisi Arda’yı şoke etti! Dün öğlen Terim’i arayan ve “Hocam çok heyecanlıyım ve ayrıca çok tedirginim” dedi ve “Neden tedirginsin?” cevabı alınca “Biliyorsun hocam F.Bahçe’ye karşı ne içeride ne de dışarıda şansımız tutmuyor” diyor ve ikili görüşme şöyle devam ediyor:

Terim: “Bugün bu şanssızlığı kıracağız.”

ARDA: “Gönlüm, kalbim, gözüm kulağım Türk Telekom Arena’da olacak.”

Terim: “Hiç merak etme, ayaklarını uzat rahat rahat maçını izle. Çünkü biz bugünkü maçı farklı kazanacağız.”

ARDA: “Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Neye güveniyorsun?.”

Terim: “Bugün bütün çocukların gözlerine baktım. Hiç konuşmadık. Onlar gözleriyle bana bu maçı kazanacaklarını, hem de farklı kazanacaklarını söylediler. Ben de onlara inanarak diyorum ki ‘Rahat ol, farklı kazanacağız.’

-Ve arda maç sonu Terim’i arayarak “Tebrikler hocam sözünü tuttunuz” dedi ve şu cümleyle konuşmayı bitirdi: “Futbolcularım bana gözleriyle o sözü verdi, ben de o sözü sana ilettim. Ayrıca başka bir takımda olmana rağmen hala gönlünün, aklının, kalbinin GS’de olmasına çok sevindim. Seni gözlerinden öpüyorum.”

-G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, Arda’dan önce bir kişiye daha derbi için garanti verdiği ortaya çıktı. Bu kişi tecrübeli hocanın 29 yıllık hayat arkadaşı Fulya Terim’di. Fulya hanım kendisini rahatsız hissettiği için maça gelemeyeceğini iletirken sahadan galibiyetle ayrıldıkları her maçın ardından eşine öpücük yollayan Terim “Sen gel, öpücüğün hazır” diyerek derbide kazanacaklarını belirterek ikna ettti.

https://www.ligtv.com.tr/Yazarlar.aspx?t=6&r=1&hid=103407

Cevap: "Sen rahat ol Arda"

Sen yoksunya ondan rahat kazanırız demiştir ,fener yalakası ibiş.Gittin de takımda arkadaşlık ortamı oluştu,içten pazarlıklı sözde Galatasaraylı...

Ardanın taraftarlığından kimse şüphe edemez bence. En az bizim kadar heyecanla takip ediyordur maçları.Tek sorun bu sene gitmeyecekti aslanlar gibi şampiyon olup gidecekti o zaman kimse birşey demezdi hakkında.

Yavaş be kardeşim yavaşşşşşş. Adamı sevmiyor olabilirsin ama bu adam Galatasarayda kaptanlık yapmış o pazubandına saygı duyacaksın kardeşim. Girmede okumada haberlerini sevmiyorsan.

Sen yoksunya ondan rahat kazanırız demiştir ,fener yalakası ibiş.Gittin de takımda arkadaşlık ortamı oluştu,içten pazarlıklı sözde Galatasaraylı...

Yavaş be kardeşim yavaşşşşşş. Adamı sevmiyor olabilirsin ama bu adam Galatasarayda kaptanlık yapmış o pazubandına saygı duyacaksın kardeşim. Girmede okumada haberlerini sevmiyorsan.

Haklısın Mahir Abi,ama dayanamıyorum bu adama ,hiç bir zaman benim kaptanım olmadı ,olmayacak.Benim kaptanım cesur yürek Bülent,Kral Hakan Şükürdür.En iyi arkadaşları azılı Galatasaray düşmanı olan ,gtüyle top tuttuğu maçın ertesi haftası sarmaş dolaş volkana sarılan ,emre abisi,acun abisi ,rıdvan abisine laf söyletmeyip ,kewella ,barosa gönderme yapan adam değil.En zor günde bırak kaç,sonra yanınızdayım ,olsan ne olur olmasan ne olur .

Tolga tepkinde tabiki haklı olduğun yerler olabilir ama şu anda Ardayla uğraşmak Ardaya verdiği kadar bizede zarar verir ;) Fener medyası ne yapsakta sahadaki hezimetimizi unuttursak derdindeler, onlara malzeme çıkartmaya gerek yok. Ayrıca Eski bir Galatasaray kaptanı için kullandığın Yalaka, İbiş gibi terimler herşeyden önce senin gibi iyi bir Galatasaraylıya yakıştıramadım hepsi bu kardeşim ;)

Tolga tepkinde tabiki haklı olduğun yerler olabilir ama şu anda Ardayla uğraşmak Ardaya verdiği kadar bizede zarar verir ;) Fener medyası ne yapsakta sahadaki hezimetimizi unuttursak derdindeler, onlara malzeme çıkartmaya gerek yok. Ayrıca Eski bir Galatasaray kaptanı için kullandığın Yalaka, İbiş gibi terimler herşeyden önce senin gibi iyi bir Galatasaraylıya yakıştıramadım hepsi bu kardeşim ;)

Şiddetle katılıyorum.Bu zaferi unutturacak basit kışkırtmalara gelmeyelim.Biz iyi gidince çomak sokmayı çok seviyorlar.Şimdi ezik kurtarma operasyonu başlatır medya.O yüzden sakin olmak lazım.Hatta unutalım maçı.Sürekli övünmeye gerek yok onlar gibi.biraz farkımız olsun.

arda hayatında emre kadar müthiş bir derbi oynamadı. bence rahat olması gereken emre.

İşte bu tip güvensizliklerden fb maçlarına 1-0 hatta 2-0 geridfen başlıyoruz. Eski mantaliteyi bu galibiyet ile yenmek lazım.

Üst Alt