Terim: "Seneye yeniden takım kurmak zorundayız. Bunu iyice anlamalarını istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1572190788197.png

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam kadro derinliğinden dert yandı.

Fatih Terim: "İnşallah güzel bir derbi olur. Futbol olarak iki taraf da inşallah herkesi tatmin eder. Sonuçta da inşallah kazanan Galatasaray olur."

Terim: "Sezon hazırlığı ile başlayan bir sıkıntımız var. Milli ara herkese çok iyi gelirken bize 11-12 oyuncudan ayrılma gibi bir handikap doğuruyor. Milli takımlarda sakatlıklar da geldiği zaman zorlanıyorsunuz. Avrupa'da başka takımlar gibi istediğimiz listeyi de veremiyoruz."

Terim: "Cezamız dolayısıyla. Buna istesek de erişemiyoruz. Aldığımız kadar satacağız, bu gerçekten sapamıyoruz. Seneye yeniden takım kurmak zorundayız. Bunu iyice anlamalarını istiyorum."

Terim: "Bir sıkıntı var, onları paylaşıyoruz. Her oyuncu ne kadar hazır olursa, bizim için o kadar alternatif demektir. Emre ve Şener bizim için iyi sinyaller vermişti. Herkesi inşallah kullanacağız."

Terim: “Lemina'yı bugün görmek istedim, ne kadar olabilirse o kadar mücadele içerisinde olsun. Yüksek kalibreli maçlar oynuyoruz. Çarşamba, Pazar durmuyoruz.”

Terim: "Ocak ayına kadar hem Avrupa hem de Türkiye'de ne kadar puan alabilirsek kendimi o kadar mutlu hissedeceğim"

De Marke Sports

Afbeeldingsresultaat voor blah blah blah gif

Iyide fb ve bircok takim ayni sorunu yasiyor. Bi sus artik, hep bi bahane uretiyorsun. Bazi takimlar transfer bile yapmadan ve arti takimin yarisi gonderilip oyle mucadele ediyor. Sartlar bunu gerektiriyor, bu Sartlar altinda ben birsey veremem diyorsan ISTIFA et! Yuk agir geldi galiba yada bilmiyorum zoru seven biri degilsin? Hazira gelmissin, iyi hocaysan bu elinde ki ile sampiyon olman zor bir is degil. Sanirsin kadromuz 2lig kadrosu

sezon sonunda sözlesmesi bitecek isimler:

donk (yaramaz)
nagatomo (yaramaz)
tasdemir (aslinda yaramaz)
mariano (yaramaz)
zonzi (500 bine uzatacagiz)
lemina (sakat olmadigi zaman 60 dk oynuyor)
seri (her firsatta kesiyorsun)
selcuk (yaramaz)
mor (ilk 11'de forma vermiyorsun)
andone (bir macta 5 atsa bile gözüne giremez)

Üst Alt