Terim Yeni Arda Arayışında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Yeni Arda Arayışında

Cevap: Terim yeni Arda arayışında

Fazla adayın yok. Maliyetsiz bir Aydın Karabulut veya daha garanti ama tuzlu bir Gökhan Töre (o kadar da tuzlu degildir). Yada günahıyla sevabıyla Berkin'in arkasında durucak Fatih hoca.

Fazla adayın yok. Maliyetsiz bir Aydın Karabulut veya daha garanti ama tuzlu bir Gökhan Töre (o kadar da tuzlu degildir). Yada günahıyla sevabıyla Berkin'in arkasında durucak Fatih hoca.

Ya scout olduğun için senden iyi bilemem diye düşünüyorum ama Aydın Karabulut Serdar Özkan kadar bile futbolcu değildir...(Bence)

emreyide bitiriyorlar böyle, oynayabilicegi mevki forvet arkasi.

söyle oyun kurucu olarak oynatsinlar bir mac cok mu zor.

Sol bek zaten pert durumda Baltazar sayesinde bide ön tarafa Emre 'yi koyarlarsa hem Emre 'ye yazık hem bize yazık kevgire döner o kanat.

Ya scout olduğun için senden iyi bilemem diye düşünüyorum ama Aydın Karabulut Serdar Özkan kadar bile futbolcu değildir...(Bence)

Estf. Herkezin kendi fikri ve görüsü var. Aydın Karabulut ya tutar ya tutmaz. Bunun ortası olmaz. Tutmazsa fazla bir zararı olmaz. Sonucta maliyeti atla deve degil. Fakat birde tutarsa Arda hegemonyası biter. Arda'ya da pozitif yönde yarar hani. Rahat bırakırlar cocugu.

Birde Emre Colakı sol tarafa yazıp duruyosunuz. Hagi Emre'yi solda oynatırken neden astılar kestiler bu adamı? (Hani cakılı olarak solda oynatmıyordu birde. Sadece Emre'nin kalibresi Hagi'nin istedigini yapmaya yetmedi)

Estf. Herkezin kendi fikri ve görüsü var. Aydın Karabulut ya tutar ya tutmaz. Bunun ortası olmaz. Tutmazsa fazla bir zararı olmaz. Sonucta maliyeti atla deve degil. Fakat birde tutarsa Arda hegemonyası biter. Arda'ya da pozitif yönde yarar hani. Rahat bırakırlar cocugu.

Birde Emre Colakı sol tarafa yazıp duruyosunuz. Hagi Emre'yi solda oynatırken neden astılar kestiler bu adamı? Hani cakılı olarak solda oynatmıyordu. Sadece Emre'nin kalibresi Hagi'nin istedigini yapmaya yetmedi o dönem. Sol taraf icin Berkin Emre'den cok daha uygun bir isimdir. Bunu tartısmam bile.

berkin_k_aslan_b.jpg

emre çolak tam bir forvet arkası serbest oyuncu mevkine uygun. solda asla olmaz orada stancu en iyi alternatif şuanda ve oradan arka direkte çokta gol atar..

Yabanci ama . Hemen bİ dusan tadİc Şart oraya . Yedekİde . Aydin karabulutveya . Berkİnİ oynatiiriz.. .mete arkadaŞimiz gİbİ bende . Karabulutu İsterdİm . Dorsu karabulut o Şey var bence . Fatİh azck ÜstÜne gİtse bence yenİden doĞar engİn baytardakİ gİbİ.

Yabanci ama . Hemen bİ dusan tadİc Şart oraya . Yedekİde . Aydin karabulutveya . Berkİnİ oynatiiriz.. .mete arkadaŞimiz gİbİ bende . Karabulutu İsterdİm . Dorsu karabulut o Şey var bence . Fatİh azck ÜstÜne gİtse bence yenİden doĞar engİn baytardakİ gİbİ.

Bu Türkçe ile mümkünse senin sözlerin değil gözlerin konuşsun sadece.

Üst Alt