Terim'den Donk Kararı


QVJJ8j.png


Kontenjan sorunu yaşayan Galatasaray’da forma rekabetini kazanan o oldu. Göreve geldiği ilk gün ‘Elimdeki oyuncuları kazanmak da transfer etkisi yaratır’ diyen teknik direktör Fatih Terim, Ryan Donk'un Antalya’daki performansına tam not verdi.

Şu anda 14 yabancı oyuncusu ile kontenjanında yer olmayan Galatasaray’da sol bek transferi halinde ayrılan isim Ryan Donk olmayacak.

Hollandalı futbolcu ligin 2.yarısında kesin olarak Galatasaray kadrosunda yer alacak. Donk’un antrenmanlardaki performansı, çalışma disiplini ve hırsı ile Teknik Direktör Fatih Terim’in bu oyuncuyu Fernando’nun yokluğunda direk olarak sahaya sürmeyi dahi gündemine aldığı ortaya çıktı. Kısaca Antalya kampının kazananı Ryan Donk oldu.


GÖZE GİREMEYEN İKİLİ

Terim’in şans verdiği ve Antalya’da performansını görmek istediği Latovlevici ise sınıfta kaldı. Romen futbolcunun sol bek bölgesindeki performansı ise sınıfta kaldı. Latovlevici kampta üst düzey bir performans sergileyemedi ve Terim’in gözüne giremedi.

Bir başka isim Carrasso’da ekstra bir performansa imza atamadı. Galatasaray’da sol bek transferi halinde kontenjanı boşaltmak adına ilk olarak Carrasso-Latovlevici ikilisinden biri ile yollar ayrılacak.

Hürriyet
 
Tam da terimlik bir hareket.

Amrabattan,ronaldo yapmaya çalışan adam donk'tan da bir kante yapar .
neden olmasın.


Gün yüzü görme DURSUN!
 
Olm manyak mısınız lan adam geldiğinden beri ilk defa kıpırdanmaya başladı Terim ile birlikte. Bırakın Fernando'nun yedeği olsun işte sezon sonuna kadar. Fernando yerine oynayacak denmiyor ki hiçbir haberde. Beğenmezsek de sözleşme uzatmayız olur biter.
 
Valla o kadar sövdük ettik ama ben ilk defa bişeyler yapmaya çalıştığını gördüm Donk'un ufak ta olsa bir şans verilebilir Carasso-Latovlevici ikilisi ile yollar ayrılır büyük ihtimalle ama Donk kadroda kalacak gibi

Bakalım sene sonuna kadar bir şans tanıyalım İmparator yapıyorsa vardır bir bildiği bu konuda rahatım ...
 
Hoca sürekli transfer maliyetlerinden bahsettiğine göre Reges alternatifi Donk kalacaktır işin ilginç tarafı geçen oynadığı maç baya şaşırtıcıydı umarım kısa süreli bir şey değildir.
 
Yav hep aynı terane şu maç kıpırdama yaptı şu maç iyiydi vs vs. Tutmadı işte bu herif iş yok satın gitsin.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt