terim'i alma şansı varken almayan yönetim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'i alma şansı varken almayan yönetim

taraftarın çok sevdiği bizi başarılardan başarılara koşturan bu takım ile kimyası çok ciddi derece de uyuşan
galatasaray da bulunduğu 7 sezonda
6 şampiyonluk kazanan
şampiyonluk kazanmadığı sezonda ligi ikinci bitiren
türkiye kupası,süper kupa gibi sayısız kupa kaldıran
en önemlisi galatasaray'a avrupa da kupa kaldırtan uefa kapasını kazanan,süper kupanın kazanılması kadrosunun mimarı olan
galatasarayın kazandığı kupaların büyük bir kısmını kazandıran
dar kadroyla bizi şampiyonluğa en ihtiyacımız olan sene de şampiyon yapan üstelik kadıköy de kupa kaldırmamızı sağlayan
galatasaray'ı şampiyonlar ligi takımı haline getiren

kısacası galatasaraylıyız diye övünüyorsak bu övüncün kaynağının büyük bir kısmını sayesinde oluştuduğumuz bu güzel insanı şuan boştayken, bizim de teknik adama ihtiyacımız varken almayan takımı tudor gibi bir adama bırakan yönetim iyi niyetli değildir.

Yav harbi gram byin yook bunlarda fikstür avantajin var camianin yeni bir sinerjiye ihtiyacı cok belli getir iste hocayi coşsun herkes.

Fatih hocam gelip bir daha sampiyon yapinca 7. sampiyonlugu kazandirmis olacak

21 sampiyonlugun 7'si, basarinin 3'te biri

Dile kolay

Fatih hocayla bizi uzak tutan herkese lanet olsun

taraftarın çok sevdiği bizi başarılardan başarılara koşturan bu takım ile kimyası çok ciddi derece de uyuşan
galatasaray da bulunduğu 7 sezonda
6 şampiyonluk kazanan
şampiyonluk kazanmadığı sezonda ligi ikinci bitiren
türkiye kupası,süper kupa gibi sayısız kupa kaldıran
en önemlisi galatasaray'a avrupa da kupa kaldırtan uefa kapasını kazanan,süper kupanın kazanılması kadrosunun mimarı olan
galatasarayın kazandığı kupaların büyük bir kısmını kazandıran
dar kadroyla bizi şampiyonluğa en ihtiyacımız olan sene de şampiyon yapan üstelik kadıköy de kupa kaldırmamızı sağlayan
galatasaray'ı şampiyonlar ligi takımı haline getiren

kısacası galatasaraylıyız diye övünüyorsak bu övüncün kaynağının büyük bir kısmını sayesinde oluştuduğumuz bu güzel insanı şuan boştayken, bizim de teknik adama ihtiyacımız varken almayan takımı tudor gibi bir adama bırakan yönetim iyi niyetli değildir.

2002-04 arası dönemi neden kimse hatırlamıyor? Luce ile mütevazı kadro kurulup başarı yakalandı ama kendisi geldikten sonra 30 civarı oyuncu aldı, sıfır başarı yakaladı ve 4-5 sene borç yüzünden transfer yapılamadı. Üstelik 6-0'lık facianın sorumlusu oydu. Bugün diyoruz ya rezil olduk diye.. 15 senedir sürekli konuşulan skoru yapan Terim'di.

Yeniden öyle dönem olmayacağının ne garantisi var? Sene başı Mili Takım'ı bıraktıktan hemen sonra gelse kabul ederdim ama bu dönemde gelmesi riskli.

2002-04 arası dönemi neden kimse hatırlamıyor? Luce ile mütevazı kadro kurulup başarı yakalandı ama kendisi geldikten sonra 30 civarı oyuncu aldı, sıfır başarı yakaladı ve 4-5 sene borç yüzünden transfer yapılamadı. Üstelik 6-0'lık facianın sorumlusu oydu. Bugün diyoruz ya rezil olduk diye.. 15 senedir sürekli konuşulan skoru yapan Terim'di.

Yeniden öyle dönem olmayacağının ne garantisi var? Sene başı Mili Takım'ı bıraktıktan hemen sonra gelse kabul ederdim ama bu dönemde gelmesi riskli.

Verdiğin örnek devenin yanında pire.
Bu başarıların yanında bu örneği veren adam da iyi niyetli değildir.

ya koçum nerede alma şansları var terimi hangi hayal alemi bu. Dursunun alacağı max hocalar belli piyasada.

Verdiğin örnek devenin yanında pire.
Bu başarıların yanında bu örneği veren adam da iyi niyetli değildir.

O borç yüzünden senelerce transfer yapamadık, Fb her anlamda bizi ezdi geçti. 2008 yazına kadar iyi transfer yapılamadı. Terim benim için 3-4 büyük efsaneden biridir o ayrı ama başarısızlığı söylemek zor değil.

Başarı garantisi yok yani. Mourinho'da büyük hoca,Chelsea'yi Chelsea yapan adam ama 2015-16 sezonunda rezil rüsva oldu. Taraftar o dönem bile ona sahip çıktı ama takım her maç daha da rezil oluyordu. Futbolda kesin başarır diye bir şey yok.

bidahaki maçta o at hırsızını ve yanında kendilerini de istifaya davet edince görürlerb dünyanın kaç bucak olduğunu artık oklar sana döndü dursun. o adı lazım değille el ele defolun

96-00 sezonunda yakalanmis jenerasyon haricinde terim caliatirdigi her takimda (milli takim + biz + italya vs) sicip sicip batirmistir

sike yuzunden darbe almis ve ortaliktan kaybolmus fbjk zamani aldigi sampiyonlar icin cok ciddi basarilar diyemem (super final haftalarindaki derbi sonuclari da faciaydi)

bizden kacip gittigi milli takimin da icini bosaltarak tum dunyaya rezil rusva etmistir

galatasarayin rutin basarilari sayesinde bundan nemalanmis ve yukselmistir

o kadar basari sayilmasina ragmen 15 yildir turkiye sinirlari disina cikamamistir

ayrica agzi bozuk, kaba, kibirli, parayi gorunce bir sekilde kacmaya calisan, kavgaci (turkiye-isvicre skandali) 1 tip olarak da hicbir zaman turkiyenin avrupaya acilan penceresine yakismamis 1 tiptir

macasi yiyorsa gitsin avrupada takim calistirsin

var mi boyle 1 avrupa kulubu

15 yildir turkiyede, yaptigi 2 sampiyonluk (onlar da sike zamani)

kendisine adanada mutluluklar dileriz

Üst Alt