Terim'in 5 gözdesi


Galatasaray'da Fatih Terim, kadroyu güçlendirip geleceğin takımını kurmak için düğmeye bastı ve yönetimden Alper Potuk, Serdar Aziz, Yiğit Gökoğlan, Kemal Tokak ile Mehmet Ekici'nin alınmasını istedi.138753_hp.jpg
Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiHepsi kaliteli isimler.Mehmet Ekici çok iyi olur ama onu alabiliceğimizi sanmıyorum.3-4 milyon euro bonservis fiyatı ile alınmıştı sanırım daha sezon başı
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiHepsi de geleceği olan, sağlam isimler. Alper Potuk, Serdar Aziz ve Mehmet Ekici'yi aldıkmı tamamdır :coffee:
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiTransferde ilk plan defans olmalı ve bu takımın savunmasını ilacı Tokak değil.
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiMehmet Ekici ve Serdar Aziz zor. İhtiyacımız olan oyuncular Yiğit Gökoğlan ve Kemal Tokak alınabilir.
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiBu gençler alınsın 2 seneye avrupada başarı gelir.

Birde Hasan Ali Kaldırım olursa Servet,Zan ve Baltadan kurtulacağız.:lol:
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiKeseyi açmamız lazım yoksa bu isimler zor alınır.Bunların arasından belki Kemal Tokak cüzi bir bonservis bedeliyle alınabilir.
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiserdar aziz -kemal-yiğit alınabilir sezon sonu burg bu gidişle küme düşer ordan gökhanı kopartırsak süper olur
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiSerdar Aziz ilk öncelik olmalı en kanayan yer orası çünkü.2.sırada ise Mehmet Ekici alınmalı.Eğer gücümüz yeterse Alper Potuk da alınabilir.
 
Cevap: Terim'in 5 gözdesiSerdar Aziz ve Mehmet Ekici dışındakiler şu an için Galatasarayda oynayabilecek kapasitede değiller bence.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt