Terim'in Başkan Ünal Aysal'dan Son Arzusu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
843584874800.jpg
Aysal'ın sıcak bakması üzerine vakit kaybetmeden eski arkadaşı Mourinho'yu arayan Terim, sambacının durumunu sordu.Forlan, Arshavin, Adebayor gibi süper yıldızlar için temaslarını sürdürenGalatasaray'da taraftarları coşturacak müthiş gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Kulüpten sızan bilgilere göre, başkan Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst ve teknik direktör Fatih Terim'in geçen hafta Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirdiği üçlü zirvede transfer çalışmalarıyla ilgili son durum masaya yatırıldı. Aysal ile Dürüst, Fatih Terim'e Forlan ve Arshavin'de sonuca hâlâ ulaşılamadığını söyledi. Bunun üzerine Terim beklenmedik bir şekilde "Başkan olmuyorsa zorlamayalım. O paraya alabileceğimiz çok daha iyi topçular var" dedi. Aysal"Kimler mesela" diye sorunca da "Mesela Kaka" cevabını patlattı. Kaka ismini duyan Ali Dürüst'ün adeta gözleri parlarken; Terim, Real Madrid'li yıldızın transferinin imkansız olmadığını anlatmaya başladı.Yaklaşık yarım saat süren konuşma sonrası başkan Ünal Aysal, Kaka için nabız yoklanması kararına vardı. Tesislerden çıkan Terim, vakit kaybetmeden Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'yu telefonla aradı. Fatih Terim, eski arkadaşı Mourinho'ya Kaka'nın durumunu sordu. Portekizli çalıştırıcı yeni sezonda as kadroda düşünmediği Brezilyalı golcünün satışına onay verebileceğini ancak son sözü kulüp yönetiminin söyleyeceğini vurguladı. Ertesi gün sarı-kırmızılı yöneticiler Real Madrid'li yetkililerle temas kurdu. İspanyol yöneticiler, "Gelin görüşelim" derken 29 yaşındaki Kaka'nın bonservisinin 20 milyon euro olduğunu da sözlerine eklediler. Galatasaray yönetimi rakamı yüksek bulmasına rağmen Kaka isminin kombine ve forma satışına yapacağı muazzam katkıyı düşünürek bu transfer için kolları sıvamaya hazırlanıyor.

YILMAZ ŞENOL

Terim'in son arzusu Kaka - Fotomaç
 
Terim'in son arzusu KakaTerim'in son arzusu Kaka

Galatasaray'da müthiş gelişme. Fatih Terim Florya'daki zirvede başkan Ünal Aysal'a Kaka'yı istediğini söyledi

Aysal'ın sıcak bakması üzerine vakit kaybetmeden eski arkadaşı Mourinho'yu arayan Terim, sambacının durumunu sordu.Forlan, Arshavin, Adebayor gibi süper yıldızlar için temaslarını sürdüren Galatasaray'da taraftarları coşturacak müthiş gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Kulüpten sızan bilgilere göre, başkan Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst ve teknik direktör Fatih Terim'in geçen hafta Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirdiği üçlü zirvede transfer çalışmalarıyla ilgili son durum masaya yatırıldı. Aysal ile Dürüst, Fatih Terim'e Forlan ve Arshavin'de sonuca hâlâ ulaşılamadığını söyledi. Bunun üzerine Terim beklenmedik bir şekilde "Başkan olmuyorsa zorlamayalım. O paraya alabileceğimiz çok daha iyi topçular var" dedi. Aysal"Kimler mesela" diye sorunca da "Mesela Kaka" cevabını patlattı. Kaka ismini duyan Ali Dürüst'ün adeta gözleri parlarken; Terim, Real Madrid'li yıldızın transferinin imkansız olmadığını anlatmaya başladı.Yaklaşık yarım saat süren konuşma sonrası başkan Ünal Aysal, Kaka için nabız yoklanması kararına vardı. Tesislerden çıkan Terim, vakit kaybetmeden Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'yu telefonla aradı. Fatih Terim, eski arkadaşı Mourinho'ya Kaka'nın durumunu sordu. Portekizli çalıştırıcı yeni sezonda as kadroda düşünmediği Brezilyalı golcünün satışına onay verebileceğini ancak son sözü kulüp yönetiminin söyleyeceğini vurguladı. Ertesi gün sarı-kırmızılı yöneticiler Real Madrid'li yetkililerle temas kurdu. İspanyol yöneticiler, "Gelin görüşelim" derken 29 yaşındaki Kaka'nın bonservisinin 20 milyon euro olduğunu da sözlerine eklediler. Galatasaray yönetimi rakamı yüksek bulmasına rağmen Kaka isminin kombine ve forma satışına yapacağı muazzam katkıyı düşünürek bu transfer için kolları sıvamaya hazırlanıyor.Terim'in son arzusu Kaka - Fotomaç
 
Cevap: Terim'in Baskan Unal Aysal'dan son arzusuAysal'ın sıcak bakması üzerine vakit kaybetmeden eski arkadaşı Mourinho'yu arayan Terim, sambacının durumunu sordu.Hahahaha. Takim seciyorlar, sonrada sapkadan kim cikarsa ona transfer ediyorlar.
 
Cevap: Terim'in Baskan Unal Aysal'dan son arzusuMourinho ve Terim nasıl eski arkadaş olabiliyorlar, mahalleden falan mı yani??
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt