Terim'in Bombası Geliyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Bombası Geliyor

Cevap: Terim'in Bombası Geliyor

Zaten imkansız da, hadi 20 milyona filan alabiliyoruz diyelim, kesinlikle istemezdim. Para harcadığımız adamların posasını bile çıkarmalıyız, yanlış tercihler yapacak kadar çok paramız yok.

Tabi ki katkı verecektir, ama 2 adet 10'ar milyonluk kanat oyuncusunu tercih ederim. Kademe kademe yükselmeliyiz, dengeli kadro herşeyden önemli CL'de istikrarlı başarı için.

Ufak atsınlarda civcivler yesin.ayrıca 1-2 milyon için Shaqiri'yi almayan takımız tutmuş bir de Kaka yazmışlar.Biz daha Ronaldinho gelirken denge bozulur mu dedik Kaka gelse ne olur 10 milyon mu alır ne alır bilemem.Hani olmaz ya ama alsak hani Kaka'yı istemeyiz diyenler var bir de yazık diyorum sadece :D

Ufak atsınlarda civcivler yesin.ayrıca 1-2 milyon için Shaqiri'yi almayan takımız tutmuş bir de Kaka yazmışlar.Biz daha Ronaldinho gelirken denge bozulur mu dedik Kaka gelse ne olur 10 milyon mu alır ne alır bilemem.Hani olmaz ya ama alsak hani Kaka'yı istemeyiz diyenler var bir de yazık diyorum sadece :D

İstememekteki sebebi mantıklı olarak açıklayabildiğimi düşünüyorum kendi adıma.

İlla ki bir bütçemiz vardır. Hadi 25-30 milyon Euro arası diyelim. Bunun tümünü -kim olursa olsun- bir oyuncuya mı bağlamak doğru, yoksa SOS veren 3 mevkiye üst düzey adamlara mı?

Sadece Terim, Aysal, Tulun biliyor diyorsa bunlar bu haberi nereden öğrenmişler? Müneccim mi bu haberi yapan?

Bir yerlerden talimat geliyor, yaz bir haber diye (olmayan şey mi?) onlar da kafasına göre yazıyor işte ama bazen biraz abartıyorlar.

Hem gizli hem de o kadar gizli ki Adnan Öztürk ve Ali Dürüst'ün bile haberi yok. Ama bizim haberimiz var milliyet sayesinde. Büyüksün milliyet. Keşke olsa Kaka transferi ama bari haberi böyle rezil etmeyin. Laleler milliyette açmış ;)

Kak bize normal ucretinden daha fazlaya mal olur ,Neden dersek for vet hatti

-----kaka----

xx--------xxx

gibi olucagi icin kanatlardaki adamlarda en az 10-12 civarina gelecek adamlar olmasi lazim ,bu da toplamda 40-50 ye patlar daha forveti ,stoperi yada sol bek icin de lazim ...

olu gazetecilik diorum

Üst Alt