Terim'in İnsafa Gelme Huyu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in İnsafa Gelme Huyu

Her maç aynı şeyi yapıyor. Tamam kimyamız uyuyor. Bizim için ideal hoca kendisi ama şu huyundan vazgeçmesi lazım. Mesela bu akşam Antalyaspor karşısında 30 dakikada duman çıkardık rakipten. Ama o an şahsen biliyordum ki, ikinci yarıda bir gol bile olmayacak ve maç bu skorla tamamlanacaktı. Nitekim yine yanılmadım. Çünkü Terim'in huyudur bu. Skoru garantileyince takımı dengeler. Rakibin üstüne çökmez. Oysa madem ki bu bir şov işi, o halde atabildiğin kadar atacaksın. Bkz. Bayern Münih
Adamların bu hususta Allah'ı kitabı yok.

Kısacası, Terim'in bu şefkate gelmeleri, beni benden ediyor çoğu zaman. Şahsen hatırlamıyorum Terim yönetiminde rakibi "skor anlamında" sefil perişan edip yolladığımız bir maçı.

Yani kardeşlerim, demem o ki;

YouTube

Her maç aynı şeyi yapıyor. Tamam kimyamız uyuyor. Bizim için ideal hoca kendisi ama şu huyundan vazgeçmesi lazım. Mesela bu akşam Antalyaspor karşısında 30 dakikada duman çıkardık rakipten. Ama o an şahsen biliyordum ki, ikinci yarıda bir gol bile olmayacak ve maç bu skorla tamamlanacaktı. Nitekim yine yanılmadım. Çünkü Terim'in huyudur bu. Skoru garantileyince takımı dengeler. Rakibin üstüne çökmez. Oysa madem ki bu bir şov işi, o halde atabildiğin kadar atacaksın. Bkz. Bayern Münih

Kısacası, Terim'in bu şefkate gelmeleri, beni benden ediyor çoğu zaman. Şahsen hatırlamıyorum Terim yönetiminde rakibi "skor anlamında" sefil perişan edip yolladığımız bir maçı.

YouTube

Doğru evet dediğin de. Kısıtlı bir kadroya sahipsin. İdareli kullanmaya çalışıyorsun oyuncuları. Göztepe maçında maç neredeyse bitmiş gitmişti Fernando'yu böyle kaybetmişti takım. Şimdi ne gerek vardı o pozisyonda öyle bir müdahaleye. Sırf o riskli müdahale yüzünden Fernando haftalardır yok.

Bu açıdan bakıldığında skoru aldığımız maçlarda dengeli oyuna dönülebilir. Takımda birçok pozisyonda bırak alternatif olabilecek oyuncuları, düzgün yedek yok.

karşıda aykut şenol gibi adamların takımı olsaydı acımazdı eminim. hamza yerine başkası olsaydı ikinci yarı takımı bu kadar çekmezdi.

Doğru evet dediğin de. Kısıtlı bir kadroya sahipsin. İdareli kullanmaya çalışıyorsun oyuncuları. Göztepe maçında maç neredeyse bitmiş gitmişti Fernando'yu böyle kaybetmişti takım. Şimdi ne gerek vardı o pozisyonda öyle bir müdahaleye. Sırf o riskli müdahale yüzünden Fernando haftalardır yok.

Bu açıdan bakıldığında skoru aldığımız maçlarda dengeli oyuna dönülebilir. Takımda birçok pozisyonda bırak alternatif olabilecek oyuncuları, düzgün yedek yok.

Abi o zaman kritik oyuncularla 90 dakikayı tamamlamaya çalışma. Mesela durum buysa şayet, çıkar Gomis'i, sok Eren'i. Çıkar Feghouli'yi Garry'i, sok Sinan ve Yasin'i. Ama ısırmaya devam etsin takım. Yani bu oyuncularla 90 dakikayı zorlatmak zorunda değiliz ki. Kritik adamları riske etmeden, belirli aralıklarla al oyundan. Mesela bugün Sinan 80.dakika civarlarında girdi. Daha erken girmeliydi bence.

Niye yoralim kadromuz dar zaten kart riski var oynafik üç puani aldik net bir şekilde maceraya gerek yok hica doğru yapıyor

YouTube
96-00 donemleri arasi gelene gidene 6 atiyorduk bi ara. Gaziantep macida vardi aralarinda galiba

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hamza maçtan önce yolunu çok güzel yaptı "Terim babam gibi" "kendimi asla onunla kıyaslamam" vs. vs.
Terim 'de rencide etmek istememiştir karşıda kuş gillerden filan birisi olsaydı darmaduman ederdi

Üst Alt