Terim'in Real Madrid 11'i Netleşti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Real Madrid 11'i Netleşti

Terim'in Real Madrid 11'i netleşti

1572777119302.png

Süper Lig'in 10. haftasında Çaykur Rizesporu 2-0 mağlup eden Galatasaray'da moraller yerinde. Erken gollerle alınan 3 puanın yanı sıra takımın mücadelesi de teknik heyetti memnun etti.

Kadroda büyük oranda değişime giden teknik direktör Fatih Terim'in Ahmet Çalık, Jean Micheal Seri, Mario Lemina ve Ömer Bayram'ın performansından oldukça memnun kaldığı öğrenildi.

Öte yandan Şampiyonlar Ligi A Grubu 4. maçında Real Madrid deplasmanına konuk olacak sarı kırmızılı ekip bu mücadelenin hazırlıklarına ara vermeden başladı.

İspanya'dan iyi bir sonuçla dönmeyi hedefleyen Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in 11'ini büyük oranda netleştirdiği öğrenildi.

Deneyimli teknik adamın özellikle orta alanda Seri-N'zonzi-Lemina üçlüsünü bir arada kullanması beklenirken hücum bölgesinde ise Florin Andone'ye destek verecek isim Ryan Babel olacak.

Bernabeu'daki karşılaşmada sık sık şut çekilmesini isteyen Fatih Terim, oyuncularına ceza alanı ve çevresinde fırsat buldukça rakip kaleyi yoklamalarını söylediği belirtildi.

Beinsports

3-5-2 çıkacağız yine işte yani bilmeyen mi var bunu

ha bana kalırsa 1 puan 1 puandır. dün reali izledim betisi açmakta çok zorlandı. 3-5-2 çık ama şu şekilde çık.

sağ bek mariano ortada luyi ahmet ve marcao solda nagatomo
önde nzonzi ve donk
onların önünde lemina
en önde andone ve babel

rakip geldiği zaman 5 stoper şeklinde karşılayacaksın 2 de bekler olacak. beklere indiğinde luyi marianoya marcao naga ya yardım edecek. onların boşalan yerlerine nzonzi ve donk girecek. gelen topu babele atıp ayağında tutturacaksın kontra yakalayabilirsen yakalayacaksın. maçı 75 e kadar 0-0 da tutarsak salacaksın emre moru gol kovalayacaksın. 1 puan koparabilirsek işimize gelir yoksa gidip kafa tutarsak yeniliriz. kimse gs neden böyle oynadı da demez

Bilmiyorum ama söyle mi denesek

Nando
Mariano Luyi Nzonzi Donk Nagatomo
Lemina Seri Ömer
Andone Bael

Lemina cdm Nzonzi rolünde

Muslera
Luyindama, Donk, Marcao
Mariano, Nzonzi, Lemina, Nagatomo
Belhanda
Andone, Babel

Böyle birsey bekliyorum