Teşekkürler Café Crown | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Café Crown

B_10393_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’mızın Yıldız Holding'in en değerli markalarından Café Crown ile son beş sezondur devam eden sponsorluk anlaşması sona ermiştir.

Bu dönem içerisinde ULEB Eurocup’ta Dörtlü Final’e kalan, Türkiye Basketbol Ligi’nde ise 21 senelik aranın ardından finale yükselen Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’na sağladığı katkılardan dolayı Café Crown markasına teşekkür ederiz.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın yeni sponsoru hakkındaki gelişmeler önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Cevap: Teşekkürler Café Crown

İnşallah yeni sponsorumuz bir aksilik olmazsa Medical Park olacak ve onlarla daha büyüyen bir basketbol kulübü olacağız.

Neyse her şeye rağmen teşekkürler Cafe Crown.

Türk Telekom da teklifte bulunmuştu diye duydum onların da pek aşağı kalır yanı olmazdı bence Medical Park'tan.

CC'nin üç katini verece MP.. Hayirli olsun, artik ülkeye basketbolu getiren kulüp olarak, tekrar tek büyük oldugumuzu ispat etme zamani..

Oh be sonunda Cafe Crown saçmalığından kurtulduk şimdilik Medical Parkla anlasıcaz gibi duruyor ama benim isteğim tabikide TürK Telekom...

Türk Telekom da teklifte bulunmuştu diye duydum onların da pek aşağı kalır yanı olmazdı bence Medical Park'tan.

Türk Telekom zor çünkü bu sezon takımlarına 6 milyon dolar bütçe ayırmışlar.Bende onlarla birleşmeyi isterdim.Çünkü onlar isterlerse 20-25 milyon dolarda bütçe çıkarabilecek tarzda bir şirket.

hala bişey yok ya gelişme bile yok off sezon acılcak fatıh hoca umarım bu duruma sınırlenmıyordur

arkadaşlar Medical park ile anlaşıldı

açıklanmamasının sebebi Trabzonspor basket takımının hala sponsoru olmasından dolayıdır.

Orda bitsin süresi açıklanacak.

Üst Alt