Teşekkürler GALATASARAY - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler GALATASARAY

Cevap: Teşekkürler GALATASARAY

Galatasaray isminin ne kadar köklü, ne kadar temiz, ne kadar kültürlü, ne kadar tarih dolu, ne kadar başarı dolu, ne kadar vizyon sahibi bir kulüp olduğunu tüm Dünya bilmektedir zaten. Başlığın amacına ben günlük değil, genel olarak bakıyorum ve bende diyorum ki;

İyi ki GALATASARAY'lıyım.

Alnımız ak, başımız dik..

Galatasaray işte böyle bir tarihe sahip..

Galatasaray taraftarıyla ve Galatasaraylılığımla bir kez daha gurur duyuyorum.

Bununla övünemeyiz..

Olması gerektiği gibiyiz o yüzden övgüye layık bir durum yok..

Galatasaray olmanın gerekliliğini yapıyoruz sadece..

Allahim sene sükürler olsun,bize bu utanci yasatmadin.Iyi ki varsin büyük GALATASARAY,iyiki varsin büyük GALATASARAY TARAFTARI!!!!!!!!!!

erken konuşmayın diyorum beyler yarın öbür gün bu soruşturma kapsamında bizim yöneticilerden birileri de incelenirse ne diyeceksiniz ? o yüzden bekleyin ben inanak istemiyorum böyle şeylere ama belli olmaz para bu endüstriyel futbol dedikleri işin içinde para varsa herşey olur.

bu mesajımdan ötürü bana saldırmayı düşünen varsa şimdiden zahmet etmesin cevaplamam tartışmam bile. sonuçta daha 1. dalga bu ne olacağını kimse bilemez sadece temkinli olun diyorum beni anlayanlar anlamıştır.

Daha bu köprüün altından çok sular akar. Eminim operasyon devam edecektir. Yarın öbürgün kendi adımızı da bu işin içerisinde duyarsak şaşırmayalım. Ama şimdilik kimsenin bizden bahsetmemesi sevindirici. Esas oğlan olmadığımız kesin.

erken konuşmayın diyorum beyler yarın öbür gün bu soruşturma kapsamında bizim yöneticilerden birileri de incelenirse ne diyeceksiniz ? o yüzden bekleyin ben inanak istemiyorum böyle şeylere ama belli olmaz para bu endüstriyel futbol dedikleri işin içinde para varsa herşey olur.

bu mesajımdan ötürü bana saldırmayı düşünen varsa şimdiden zahmet etmesin cevaplamam tartışmam bile. sonuçta daha 1. dalga bu ne olacağını kimse bilemez sadece temkinli olun diyorum beni anlayanlar anlamıştır.

Bizim saflar Florya'yi bile idare edemedilerki bu tur olaylarin icine girsinler. Girseydik de eski yønetim hemen eline yuzune bulastirir 1 saat sonra kendi kendimizi ihbar ederdik yanlislikla :)

Olması gerekene teşekkür ediyorsak Türk Futbolu ne halde anlayabiliriz.Galatasaray hep asil bir camia ve öyle kalacak.

Adnan Polat "bir gün benim değerimi anlayacaksınız" derken bunu mu kastediyordu aceba...

Bu zamana kadar çıkmadı bundan sonrada böyle konularda adımız çıkmaz inşallah.

Biz zaten maç alsaydık 2-3 maç alırda Avrupaya katılabilecek yerde bitirirdin ;) Sağlam olduğumuz ordan belli Fener her zaman şampiyon veya 2. aşağılarda çok göremeyiz kendisini malüm karanlık eller var ;)

Dün bir an tırstım ama gözaltılar sonrasında Adnan Polat'ı da göz altına alabilirler mi diye? Fenerbahçeye maç satmaktan dolayı :eek: Yada Leo Franco'yu :)

Bundan önce yapmış olabiliriz belki ama çoğu kulüp yapmıştır fakat;

BUGÜN BAŞIMI DİK TUTTUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER GALATASARAY'IM. TÜRKİYE'DİR GALATASARAY.

Ah keşke bu kadar temiz olduğumuza inanabilsem sizin gibi. Gönül verdiğimiz Galatasaray'ımız dahil, İstanbul prensliklerinin hepsinin dönem dönem bu tür çirkinliklere bulaştığından şüpheniz mi vardı sizin? Ne şerefliyiz demeyin, ne şanslıyız deyin. Ne şanslıyız ki, "Sporda şiddet..." yasası, bizim hiç bir iddiamız kalmayan bir seneye denk geldi, şike - teşvik yapmamıza gerek kalmamıştı; ve yine ne şanslıyız ki Fenerbahçeli yöneticiler gibi şike-teşvik piyasasını domine eden bir rakip vardı. Züccaciye dükkanına giren fil gibi, kırıp dökmüşler.

Sonucu ne olursa olsun (bize bile uzansa) pisliğin bitmesine destek olacak böyle bir operasyon beni sevindiriyor. Bu olanlara takım gözlüğüyle bakamıyorum, kusura bakmayın. Sırada tribün zorbaları, tribün vandalları var. Kısmen de olsa temizleneceğiz artık. Fatih Terim bile bu sene daha nazik olacak, görün bakın.

bizim sansımız borsaya tabi bir sirket statüsünde olmamız... besiktas ve trabzonun da aynı sekilde... her hareketimiz ödedigimiz her kurusun kayıtları belgeleri zaten devlette...

ama yine de sevinemiyorum... camura düsen taş etrafına da sıçratır... yıllardır süren ergenekon davasının nasıl yayıldıgını hepimiz biliyoruz... sırf birileri birseyler söylüyor diye insanlar yıllardır icerde sucsuzlugunu ispata calısıyor... umarım bu isi bize de sıcratmazlar... umarım bu olay aziz yıldırım cetesiyle gökcek cetesinin sokak kavgasından ibaret kalır...

Her Zaman Dediğimiz Gibi

Hep oyunlar senaryolar sustuysak bir yere kadar aklınızdan çıkarmayın TÜRKİYE'dir GALATASARAY !

Üst Alt