Teşekkürler Iceman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Iceman

Cevap: Teşekkürler Iceman

28193.jpg

Tobi ;

Senin yeteneklerini bir saniye olsun sorgulamadım, ve herzaman bu takımdaki en iyi orta saha olduğunu düşündüm. Söylemek istiyorum ki; hayatımda senin kadar şanssız bir futbolcu görmedim. Gerçekten oynasan Galatasaray'a çok şey verecek bir oyuncusun. Profesyonelliğin ve sakat olmana rağmen soğuk iklim disiplininden bir saniye kopmaman hayran olunacak cinsten. Tüm şanssızlıklarına rağmen çıktığın her maç göz doldurdun, tertemiz futbolunu oynadın, yanındakilere "futbol akıl ve refleks oyunudur" ne demek gösterdin.

Bilmeni istiyorum ki, bu taraftar sana her zaman sonsuz saygı duyacaktır, çünkü sevilmeyecek hiç bir tarafın yok. Galatasaray'da forma giydiğin için sana teşekkür ediyorum. Her zaman favori oyuncularımdan birisin. Futbol hayatında başarılar ve en iyisini diliyorum.

Tobias_Linderoth.jpg

2lay2w5.png

Jag älskar dig Is-Man !​

Aynen kim ne derse desin kişisel olarak saygı ve sevgiyle anacağım seni İceman

Sahte Terminatör Goodbye.İyi adamdın,hep destekledim,hep ümit bekledik ama giderken ayıp ettin.Lincoln baba bile takıma katkı sağlamıştı.

Mezar resmi falan hiç yakışmıyor. Kendisi istese sakatlanmayı anlarım ama şansız bi futbolcuydu. O da bize denk geldi..

Yaptıgınız hoş değil.

takıma katkı yapmadan paraları indirdin eyvallah, bari giderken kolaylık gösterseydin.. bi halt yapmadım bari sözleşmeyi insan gibi fesh edeyim deseydin.. burada miktar para diil. bakış açışı.. sen daha takımıma saygı duymuyosun.. ben de sana duymam.. icemanmiş yallah..

takıma katkı yapmadan paraları indirdin eyvallah, bari giderken kolaylık gösterseydin.. bi halt yapmadım bari sözleşmeyi insan gibi fesh edeyim deseydin.. burada miktar para diil. bakış açışı.. sen daha takımıma saygı duymuyosun.. ben de sana duymam.. icemanmiş yallah..

En iyisi buydu:ciftetelli:

Sahte terminatör;

Terminator-2---Judgment-Day-Poster-C10299547.jpeg

Bir bu adam yatarak para kazanıyor bide hayat kadınları.

Sansızlıkmı kendine bakmamazlıkmı orasını bilmem tek bildigim yattıgın yerden tıkır tıkır parasını alması bizim yaptıgımız fedakarlıgı o son donemde yaptımı acaba?

Tek taraflı fesh edilmiş sözlesmesi adamda biraz yüz olur utanma olur 3 sene bişey vermeden bizden bişeyler aldı ac evi degil Galatasaray bide utanıp sıkılmadan sözlesmemi tamamlıcam paramı sonuna kadar alırım diye röportaj veriyor.

Ayrıca insanlar isteyerek sakatlanmadıkları gibi isteyerekde ölmüyorlar:)

demek itediğim o değil renktaş adam bilerekmi sakatlandı bunlar profesyonel insalar makina değil şansızlık yaşadı ve sonunda bizden gitti giden bir futbolcunun arkasından küfretmek bize yakışmaz

İşin orasına girersen,Lincoln'de bilerek sakatlanmadı.Medya yıpratmak için herşeyi yaptı.Gitti bitti.Yolu açık olsun

demek itediğim o değil renktaş adam bilerekmi sakatlandı bunlar profesyonel insalar makina değil şansızlık yaşadı ve sonunda bizden gitti giden bir futbolcunun arkasından küfretmek bize yakışmaz

Benim sorunum sakatlanması değil zaten. Kulübünün ilk defa sana ihtiyacı olmuş,kolaylık yap değil mi sana bunca sene sabreden adamlara. Ama Iceman(!) sağolsun, sarı saçına mavi gözüne kurban onun.

Bu arada biz de toplasan 14,9 km koşmuş mudur kendisi acaba?:eek:

Benim sorunum sakatlanması değil zaten. Kulübünün ilk defa sana ihtiyacı olmuş,kolaylık yap değil mi sana bunca sene sabreden adamlara. Ama Iceman(!) sağolsun, sarı saçına mavi gözüne kurban onun.

Bizde koşmuşmudur bilemem ama sanırım 14,9 koştuğu için ve 123 maç arka arkaya ilk 11'de oynadığı için alınmıştır.

Doğru transfer , kötü şans.

Antremanlarda ki düz koşularıyla dünyayı turlardı ne diyorsun :asd: ama sadece düz koşu daha ötesini göremedik :asd:

Üst Alt