Teşekkürler Iceman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Iceman

Cevap: Teşekkürler Iceman

Sakatsonum yürü.. Yürrü yavrum yürrüüüüü.. fistanını sürü..

Şimdi de geçti de buradan Sakatson'un biri..

Galatasaray'ın 2.5 senedir ona karşı gösterdiği vefaya karşılık en azından takımdan ayrılırken biraz fedekarlık yapmasını beklerdim.

2.5 senedir hakkedecek hiçbir şey yapmadan parasını tıkır tıkır almasına rağmen (tamam elinde olan birşey değiil belki ama gerçek bu) giderayak yarım sezonda alacağı paranın derdinde olmasını, bunda diretmesini hiçbir şekilde yakıştıramadım.

Bize yaptığın katkılardan dolayı teşekkür ederim diyebilmeyi çok isterdim. Ama yine de yolun açık olsun diyelim.

Daha sözleşme fesh edildi haberi gelmeden Jo konusunda yaptığım bir yorumdu,tekrarlıyorum.

Saldırabilecegi habere inanan,begenmedigi transfer ismine bakınca da "bu basın hep yalan yazıyor arkadaş" diyen taraftar grubu olup çıkıyoruz resmen.

Transfer obeziyiz.Linderoth'un diretip diretmedigini bilen yok,ama "karaktersiz" diyebiliyor cogunluk hic düsünmeden.Inanıyorlar ki Linderoth Galatasaray'ın basarısızlıgını istiyor ve yeni transferi engellemek icin sozlesmesini dodurtmuyor yada fesh ettirmiyor,zorluk cikariyor.Kısaca Galatasaray'a ihanet ediyor.Kim biliyor ki boyle oldugunu?Kulagına gelmis ya birinin tamam hemen saldır.Nasılsa zaten bu konu baslıgı altında transfer sezonu basladıgından beri yapılan tek şey agresifce,düşünmeden laflar soyleyip arbede yaratmak.

Gercek olup olmadıgını bilip bilmeden Linderoth'un "karaktersiz" davrandıgına inanmak sadece bir çeşit empati olabilir ancak benim gozumde.Yani "ben olsam kesin boyle bir karaktersizlik yapardım yahu" düşüncesinden kaynaklanır.

Linderoth'un ayrılmasıyla da ilgili düsüncelerimi Basın Duyurusu konusunda yapmıstım,onu da tekrarlıyorum.

Hayırlısı olsun her iki taraf adına da.Soguk adamdı ama benim kanım ısınmıştı.Zamanında Lincoln'ün ilk sezonunda verdigi iyi performansın ilk sebebidir Linderoth.Onunde oynayan oyuncuyu yıldız yapabilecek futbol zekasına sahiptir.Yada sahipti.

Keşke hiç sakatlanmasa'da yıllarca emek verseydi Galatasaray'a.

Ayrıca;

Linderoth'un Galatasaray'dan aldığı parayı helal etmek veya etmemek bize mi düşmüş.Kimse Linderoth'a karaktersiz diyemez.Galatasaray'a da hiçbirşey katmadı da diyemez.

Mehmet Topal'ın Linderoth'un sakatlıgından sonra forma şansı bulduğunda Linderoth'un ona antremanlarda yardımcı olduğunu söylediğini hatırlatırım.Galatasaray Mehmet Topal'ı Linderoth sayesinde kazanmıştır demiyorum ama etkisi olmadığını kimse burada yatsıyamaz.

Son olarak da Linderoth'a hırsız muamalesi yapanlar önce gitsin,Linderoth'un sakatlanmasının sebebi olan kalitesiz zeminli statları yapan müteaitlere ve klup başkanlarına o muameleyi yapsın.

Yaşamının geri kalanında başarılar #6 Linderoth.

adamın sakatlığı kemik büyümesinden kaynaklandı yani olmayacak işler...

bunun stat zeminiyle ne alakası var.

3 yıldır yattı utanmadan paraları aldı gitti giderken bile para aldı bir insanda utanma olur ama bunlarda yokki

adamın sakatlığı kemik büyümesinden kaynaklandı yani olmayacak işler...

bunun stat zeminiyle ne alakası var.

Gayette alakası var.Futbol oynarken verilen performans tamamiyle stad ile dogru orantılı.Futbolcular o 90 dakika'da orada düşüyor oradaki çukurda ayagını burkuyor orada vücut dengesini kaybediyor.Hele Linderoth gibi sahanın en çok basan,koşan oyuncusunu gayet etkiliyor.Tek sebebi stad mıdır,değildir.Şansızlıkta vardır.Ama stad zeminiyle de gayet alakalıdır.

Gayette alakası var.Futbol oynarken verilen performans tamamiyle stad ile dogru orantılı.Futbolcular o 90 dakika'da orada düşüyor oradaki çukurda ayagını burkuyor orada vücut dengesini kaybediyor.Hele Linderoth gibi sahanın en çok basan,koşan oyuncusunu gayet etkiliyor.Tek sebebi stad mıdır,değildir.Şansızlıkta vardır.Ama stad zeminiyle de gayet alakalıdır.

verilen performansın zeminle alakalı olduğunu tartışmıyorum konuya ordan girme.

adamın sakatlığını sen zemine bağlamışsında ben o konu hakkında konuşuyorum. statların yada zeminlerin kalite olduğunu savunduğum anlamı da çıkarma.

belindeki ağrılardan şikaytçiydi ve sebebinin de kemik büyümesi olduğu söylendi.

vücudun yapısal işleyişi üzerinden oluşan bir rahatsızlığı zemin, saha, çalışma koşullarına bağlayamazsın.

3 yıldır yattı utanmadan paraları aldı gitti giderken bile para aldı bir insanda utanma olur ama bunlarda yokki

Aynen katılıyorum kalkıp da tesekkur etmenın alemi yok. sakatlıgı için zemini ya da kulubu veya doktorları suclayanlar da saf. Linderoth'un MRE bile cektirmedigi sehir efsanesi. Evertom'da da sakatlıklarla bogustu. G.saray'a gelirken de sakattı. Sakatlıgını gizledi. Adnan Özturk acıklamıstı. 2 yılı sakat gecirmesine ragmen ne Delgado gibi sozlesmesini askıya aldırdı ne de giderken 3.5m euro aldıgımız bonservisi eline vermemize ragmen alacaklarından vazgecti, oynamadıgı alacaklarının.

Helal etmiyorum. Zerre kadar hakkaniyetli, kulubun gosterdigi iyi niyete karsılık verici davranmamıstır. Yollayacaktıkı ki paf takıma ya da sakat sakat oynatacaktın ki bitsin futbol hayatı, madem iyi niyeti suistimal ediyor, gorecekti iyi niyetli olmamayı.

Everton, Kopenhag, Stabek'^te gormedigi maası aldı. Ustune iyi niyetimizle dalga gecti. Yolun acık olsun.

verilen performansın zeminle alakalı olduğunu tartışmıyorum konuya ordan girme.

adamın sakatlığını sen zemine bağlamışsında ben o konu hakkında konuşuyorum. statların yada zeminlerin kalite olduğunu savunduğum anlamı da çıkarma.

belindeki ağrılardan şikaytçiydi ve sebebinin de kemik büyümesi olduğu söylendi.

vücudun yapısal işleyişi üzerinden oluşan bir rahatsızlığı zemin, saha, çalışma koşullarına bağlayamazsın.

Sporcu vücudunun yapısal işleyişini bozan rahatsızlıklar temelde nelere dayanır.Sadece kişi yapısından mı.Yoksa dış etkenlerin hiç etkisi yokmudur.Bu kadar yıl futbol oynarken maç kaçırmayan adam Türkiye'nin havasından mı sadece yapı bozukluğuna ugramıs ve kemik rahatsızlığı geçirmiştir.

Bir ayak tabanı yada ayak parmak eklemlerinin yapısı kullanılan ayakkabıya göre değişirken futbolcu vücudunun dengesiz yapılar içinde yaptığı müsabaka nasıl etkilemez.

Tekrarlıyorum.Tek sebep degildir ama sebeblerden kesinlikle biridir.

Anlamadığım , Linderoth'un aldığı paranın hesabını yapmak size mi düştü ?

Ya da her hangi futbolcunun aldığı paranın hesabını tutmak size mi düşer ?

Sizce bu işleri yapanlar , sizin kadar Galatasaray'lı değil midir ?

2.5 sene yattı ve sözleşmesi tek taraflı olarak feshedildi. Tek taraflı!!! Ulan zaten hiçbir şey vermeden senelerdir paramı aldım bari şu sözleşmemi anlaşarak feshedeyim bile demedi.Tek taraflı feshedildi sözleşmesi. Giderken Kulüple anlaşarak gitmek zorunda mıydı? Hayır.Kontratında ki madde neyse ona göre gider. Eyvallah da öyle bir hava olmuş ki sanki herkes Linderothu sevmek zorunda. Defolsun gitsin kardeşim. Ne kattı Galatasaray a? En çok eleştirdiğimiz Barışın verdiğinin 10 da 1 ini verdi mi bu takıma? Hayır. 3senede 5m euraya yakın paramızı yedi mi? Evet. O zaman biz bu adamı neden sevelim ? Tobi babamın oğlu değil. Tek taraflı değilde anlaşarak gitse yine eyvallah. Benim için yeri Bülent Akın ın yanı ...

Sözün özü Kurtulduk...

Karekterine ve profosyonelliğine diyecek bir laf yok ama linderoth geldiğinden bu yana bize çok fazla bir şey katmadı.Futbol hayatı boyunca geçirmediği sakatlıkları bizde geçirmesi hem büyük talihsizlik hemde onun için büyük bir hayal kırıklığı oldu.Bize çok büyük katkıları olabilrdi ama ben onu 3 yıl boyunca bu sakatlık durumlarından ötürü parasını takır takır alan ve bizimde camia olarak ona 3 yıl boyunca özveri göstermemizi hatırlayacağım.

Linderoth aslında geçen sezon başında yollanmalıydı.En çok sıkıntı çektiğimiz bölge olan önliberoda linderoth bize ilaç olacakken biz çok uzun dönem sıkıntı çektik.Orta alandaki top tutma sorunlarımız yüzünden çok maçlar kaybettik.

Kısaca onun bundan sonraki futbol yaşantısına (artık devam edermi bilemiyorum orasıda ayrı) başarılar diliyorum.Normalde lindo başka bir kulüpde bu şekilde 3 yıl kalamazdı ama vefa denilen şeyleri bize öğretmeye çalışanlar bizim linderotha olan vefamızı görerek artık bizi örnek alırlar diye umud ediyorum.

Anlamadığım , Linderoth'un aldığı paranın hesabını yapmak size mi düştü ?

Ya da her hangi futbolcunun aldığı paranın hesabını tutmak size mi düşer ?

Sizce bu işleri yapanlar , sizin kadar Galatasaray'lı değil midir ?

Çok anlamsız bi yerden giriş yapmışsın Faybars.Linderoth benim kadar Galatasaraylıysa çocuğumu keserim.

DOIOm.jpg

Bir suru talihsizlik gecirdi bize faydasi dokunmadi hic eyvallah ama Sacma sapan yorumlar yapmayin Linde bu takimda Kewell`dan sonra en iyi en adam gibi adam olan yabancimizdi. Adam hastalik gecirdi sakatlik gecirdi ama bi gun olsun tedavisini mi aksatti antrenmana mi gecikti? Bize dusen yolun acik olsun demektir.

Çok anlamsız bi yerden giriş yapmışsın Faybars.Linderoth benim kadar Galatasaraylıysa çocuğumu keserim.

DOIOm.jpg

Bu işleri yapanlardan kastım Tobi değildi , mali işlerle görevli yöneticilerdi de senin kadar Galatasaraylıyı bulmak zor zaten sayın Durgun başghan

Bir Alioum Saidou birde sen.

:ask: :2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt