Teşekkürler Sabri Sarıoğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Sabri Sarıoğlu

e7955987e3e54f2cb44a5871b2b45af4.jpeg

Takvimler 1 Temmuz 2001'i gösterdiğinde gazetelerin spor sayfaları 17 yaşında İsviçre kampına götürülen Sabri Sarıoğlu'dan bahsediyordu.

O günlerde Sabri Sarıoğlu'nun künyesinde 1984 doğumlu olduğu, 71 kez B ve C milli takımlarda oynadığı, futbola Çağlayan Akarsu'da başladığı, Gaziosmanpaşa'da oynadığı, Salih Bulgurluoğlu tarafından keşfedildiği yazıyordu. Dönemin teknik direktörü Mircea Lucescu onun için; "Bir yıldır onu izliyorum. Onu burada büyüteceğiz" demişti...

Öyle de oldu. Sabri Sarıoğlu Galatasaray'da ve Galatasaray ile büyüdü...

2001-02 sezonunda A Takımla idmanlara çıkmaya başladı. Hatta o sezon şampiyon olan takımın 3-1 kazandığı Gençlerbirliği maçında, Şampiyonlar Ligi’nde 1-1 sona eren Liverpool maçlarında 30 numaralı formasıyla yedek bekledi. Süre almasa da 3. yıldızı takan takımın oyuncusuydu...

İlk kez bir resmi maçta sahada yer alması ise Fatih Terim döneminde yani 4 Mayıs 2003’teki Trabzonspor mücadelesiyle gerçekleşti. Aynı sezonun son maçında Gaziantepspor karşısında ise ilk 11 başladı.

Kamptaki en genç isimden Galatasaray Futbol Takımı Kaptanlığı'na kadar uzanan süreçte 6 lig, 4 Türkiye Kupası ve 5 Süper Kupa şampiyonluğu yaşayan Sabri Sarıoğlu'na sarı-kırmızı renklere verdiği katkı için teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

galatasaray.org

Kesin bilgi yayabiliriz herhalde.

Sabri gittiyse "acaba"; olumlu bir değişim olacak mı; inanalım mı!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iyi kotu bugune kadar hizmet ettigin icin tesekkurler. Ama ne yalan soyleyim, sonunda senden kurtulduk diyebiliyorum. Yasasin Galatasaray :heart:

tarih: 13.06.2017

Şaka maka Galatasaray tarihinde en çok maça çıkan oyuncu Sarbi ha :(

Yolun açık olsun inşallah bu sefer kurtuluyoruz ...

Ekşi sözlük e girdim bu karar için Dursun Özbek'e küfür edip, basiretsiz olarak değerlendiriyorlar. Şaka gibi.

Yıllardır herkes küfür ediyordu Sabri'ye; istisnasız. Sırf muhalefet olmak için doğru kararları eleştirmek nasıl bir kafadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

17 sene bonuslar vs ortalama 1,5 m alsa kuru da ortalama 3 TL den alsak oda yaklaşık 80 MİLYON TL yapar .. adam bu parayı tek bir orta yapamadan aldı:) teşekkürler sabri..

Üst Alt