Teşekkürler Sabri Sarıoğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Sabri Sarıoğlu

2003 senesinin Eylül ayıydı. Liseye yeni başlamıştım. Bursa deplasmanındayız ve 2-1 gerideyiz. Genç Sabri girecek dedi spiker oyuna. Tüysüz bıcır bir oğlan kenarda hazırdı ve girdikten 5 dakika sonra gol attı. Kahvede maç izleyen kelli felli amcaların "bu genç çocuk ileride büyük yıldız olacak, çok büyük potansiyeli var" diye konuşmalarına kulak kabartmıştım. Gel zaman git zaman o genç yıldız, sezonluk ve periyotluk parlamalar dışında hep sönük kaldı. Dizginlenemeyen hırsı, hararetli hararetli itirazları, tribünlere üçlü çektirmesi dillere sakız edildi, parodilere bile konu oldu. Varsın olsun. Şimdi bakıyorum da ben liseye yeni başlarken başlayan Galatasaray kariyeri, 30'uma geri sayıma geçtiğim şu günlerde nihayete eriyor. Kim ne derse desin Galatasaray'dan bir Sabri geçti. Yolun açık olsun reyiz

Sezon başlayana kadar sevinmeyeceğim. Bu adam ne yapar eder yine geri gelir. Dursun da sağ bek alamayınca Sabri'ye geri gel bro diyebilir.

Elinden geleni yaptı özellikle son iki sezon verimli olduğunu düşünüyorum teşekkürler reis

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben teşekkür filan etmiyorum hak ettiğinden fazlasını aldı. Galatasaray forması giydiği için dua etmesi eden adama birde para verdik yıllar boyunca.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ben bunu hatırladığım ilk maçta Rize den 5 tane yemistik sanırım yanılıyormuyum?

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt