Teşekkürler Sabri Sarıoğlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Sabri Sarıoğlu

90.dakikada gotunde motor varmis gibi kosan adamdi zamaninda milanin ilgisi vardi hah iste o zaman bizim donum noktamizdi. O gunden beri keriz gibi oyuncu biriktirdik durduk 1 sene parlayan oyuncuyu 3-4e saplamayi ogrenemedik sonra borc oldu 1,5 milyar lira.
Cikar kirala veya oynat ciddi sekilde bunu dusun ama senede 3 adam satsan 4 milyondan 12 milyon euro yapar yeni veletlere yatirim yaparsin illa oynatmak zorunlugun yok git avrupaya kirala scoutlarin gozu onunde olsun

süper oldu rüya gibi
sabriyi sag bekde görünce sinir kirizi geciriyordum o sacma sapan ortalari sacma sapan sutlari bu kadar yeteneksiz bi adam bizim sagbekimizdi
simdi merak ediyorum hangi anadolu takimina gidicek

Ben hala inanamiyorum. Yillardir hayalini kurdugum sey gerceklesti nihayet.

Ne desem bilemiyorum. Nihayet defolup gidebildin 8-9 senedir bu ani bekliyorum. Gencligim senin gibi bir gerizekaliyi yillarca salak salak futbol sahasinda kosarken izlemekle gecti.

Ben kendisine tesekkür falan da etmiyorum arkadas, hic bir yetenegi olmadan 15 sene bu kulübün formasini giydi. Asil onun bize tesekkür etmesi lazim, sayemizde mutlimilyoner oldu, biz olmasak fabrika köselerinde sürünürdü muhtemelen bu kabiliyetsizlik ile. Hayatinda bir defa Galatasaray formasi ile sahaya cikmak icin canini bile verecek insanlar vardir dünya da. Bu yeteneksiz herif de bilmem kac yüz defa bu serefi tatti. Kahpe dünya.

Umarim bir daha bu kulübün kapisindan girmezsin hic bir sekilde. Galatasaray dan uzak Allah'a yakin ol.

pardonda nesine tesekkur ediyorsunuz herif evire cevire öptü bizi her sene karısına 1 tane aston martin aldı biz burda dani alves gitmis muamelesi yapıyoruz

Allahın İngilizi dedin ama adam reisçi çıktı

Twitter

Biliyorum ya, Osmanli ile ilgili Master tezi falan da yazmis sanirim, ama pek ilgilenmedim bunlarla.

Bizimle ilgili yazdiklarina bakiyorum sadece, disaridan ve yabanci birisi olarak gayet bilgili Galatasaray hakkinda. Hamza ile 3 kupa almamiza ragmen cöküs yasayacagimizi ön görmüstü bizim burada da dile getirdigimiz gibi. Ama bazilari yok canim cok abartiyorsunuz diyordu o zamanlar. Aslinda o günlerin konularina bir bakmak lazim tekrardan, güzel seyler cikar oradan :D

Galatasaray dışında bu parayı alacağı bir tek kulüpte bile oynayamazdı
Sabrinin teşekkürler Galatasaray diye yazı yayınlaması lazım.

Üst Alt