Testere 8 "Jigsaw" | 27 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Testere 8 "Jigsaw" | 27 Ekim

6. seriydi sanırım sinemada izlemiştim. Filmin en başında iki ayrı kafesteki kişilere bir yerlerini kesmelerini ve tartıya koymalarını kiminki daha ağır gelirse özgürlüğüne kavuşacağını söylüyordu. Orda insan empati yapıyor ister istemez. Çok fena... :)

Karisim diyelim. Bir adet gizemde eklenebilir.
Korku ögeleri çok yok aslında ama güzel geriyor. Bu serinin en güzel yanı ise felsefik yanı aslında ama ilerledikçe o boyutu farklı noktalara taşıyamadılar. Tamam kıymet bilmeyene kıymet bilmeyi öğretiyorsun ama sıradanlaşıyor mesela farklı daha orijinal hikayelere sahip insanları seçip onlar üzerinden gizemi artırabilirlerdi.

Yine de üstüne yok alternatifi de yok The Collector o yokken çerez niyetine atılabilir ama.

Belli bi noktadan sonra sadece direkt dvd olarak sunacaklar diye biliyordum. O da taa 4. Filmde falandi. Ensonda onu izlemistim zaten. Hizlarini alamadilar demek

Reserved.

Serinin tüm filmlerini izledim. Yanlış hatırlamıyorsam en son sinemada Saw 5'i izlemiştim. Diğerlerini evde izledim. Severim testereyi..

"Live or die.. Make your chose.."

Üst Alt