1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Ümraniyesporlu İbrahim Akdağ: "Sezon boyunca yalnız bırakıldık. Tüm Türkiye'nin içi rahat olsun. Ümraniyespor elendi."

Seyircisi yok vs gecin zaten ulkede seyirci sikintisi var ortalamada stadin yaridan fazlasini doldurabilen 4 buyukler, Bursa ve Kayseri var sadece

Sorsan futbol ulkesi, herkes futbolla yatip kalkiyor

Futbol kulturu koca bir sifir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

DdP-MbtW0AIpMBD.jpg

DdP-E7mXUAMN9FK.jpg

Seyircisi yok vs gecin zaten ulkede seyirci sikintisi var ortalamada stadin yaridan fazlasini doldurabilen 4 buyukler, Bursa ve Kayseri var sadece

Sorsan futbol ulkesi, herkes futbolla yatip kalkiyor

Futbol kulturu koca bir sifir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bursa ve Trabzon büyük maçlar dışında boş stada oynadı. Alanya, Göztepe, Akhisar (yeni stattan sonra) vs ortalamaya göre gayet iyiydi. Zaten stadı az çok doldurabilen 30 civarı takım vardır ülkede onların gelmesini istememiz çok doğal değil mi? Ankaragücü, Eses, Adana Demir, İzmir takımları gibi. Erzurum da Ümraniye'ye kıyasla çok daha iyi o konuda.

Seyirci ortalaması düşük diye niye yarı finalde 1000 kişilik stadı doldurmayan İstanbul takımı gelsin? Siyaset takımı olsun ya da olmasın, başarılı yönetilsin ya da yönetilmesin böyle takımları istemiyorum ben Süper Lig'de. Başakşehir de iyi yönetiliyor diye sempati mi duyalım?

Ayrıca seyirci sıkıntısında passolig de büyük pay sahibi..

Bursa ve Trabzon büyük maçlar dışında boş stada oynadı. Alanya, Göztepe, Akhisar (yeni stattan sonra) vs ortalamaya göre gayet iyiydi. Zaten stadı az çok doldurabilen 30 civarı takım vardır ülkede onların gelmesini istememiz çok doğal değil mi? Ankaragücü, Eses, Adana Demir, İzmir takımları gibi. Erzurum da Ümraniye'ye kıyasla çok daha iyi o konuda.

Seyirci ortalaması düşük diye niye yarı finalde 1000 kişilik stadı doldurmayan İstanbul takımı gelsin? Siyaset takımı olsun ya da olmasın, başarılı yönetilsin ya da yönetilmesin böyle takımları istemiyorum ben Süper Lig'de. Başakşehir de iyi yönetiliyor diye sempati mi duyalım?

Ayrıca seyirci sıkıntısında passolig de büyük pay sahibi..

Ben suraya bakarak yaptim yorumu https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/besucherzahlen/pokalwettbewerb/TR1

Kuluplerin ortalama yuzde 75 doluluk orani hedefi koymasi gerekiyor, gerekirse TFF bilet fiyatlarini regule ederek fazla pahali olmasinin onune gecsin

Passolig kalkacak zaten iktidar el degistirdigi anda. Erzurum'un taraftari falan iyi degil bu arada. Gazisehir'in de iyi degil, Bolu'nun fena degil ama iyi de degil.

Adana Demir, Izmir, Eskisehir konusunda haklisin, zaten bunlarin yeri Super Lig.

Ben suraya bakarak yaptim yorumu https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/besucherzahlen/pokalwettbewerb/TR1

Kuluplerin ortalama yuzde 75 doluluk orani hedefi koymasi gerekiyor, gerekirse TFF bilet fiyatlarini regule ederek fazla pahali olmasinin onune gecsin

Passolig kalkacak zaten iktidar el degistirdigi anda. Erzurum'un taraftari falan iyi degil bu arada. Gazisehir'in de iyi degil, Bolu'nun fena degil ama iyi de degil.

Adana Demir, Izmir, Eskisehir konusunda haklisin, zaten bunlarin yeri Super Lig.

Erzurum'un iyi değil zaten de Ümraniye'den de iyi yani büyük şehir takımı en azından. İlk cümleye katılıyorum, bir şeyler yapılmalı artık..

Almanlar ve Ingilizler cok guzel stadyum dolduruyorlar

Ozellikle Almanlar'in 2002'de basladiklari uygulamalari aynen kopyalamayizi, Homegrown kuralini yani

İngilizlerde o kültür tamamen oturmuş zaten. Neredeyse herkes kendi yaşadığı bölgenin takımını tutuyor. Londra'da yaşayan birinin Manu'yu tutuyor diye laf yediğine şahit oldum.

Almanya'nın o uygulamaları hakkında bilgim yok. Onlarda da kendiliğinden oturmuş bir kültür var diye biliyordum..

Üst Alt