TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu

616ccmehmet_baransu.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu’nun şike soruşturmasıyla ilgili önceki gün nihai raporunu yönetime sunması deyim yerindeyse tam bir bomba etkisi yarattı.

Haberin Devami GSC Portal'da

2 Ay Önce MAA'yı Çok Özleyeceğimiz Aklımdan Geçmezdi

tüpcüye bakıyorumda maa adamın hasıymış :D

Cevap: 2 ay önce maa yı çok özleyeceğmiz aklımdan gecmezdi

kor olunce badem gozlu olurmus ;adamin hasi olsa Fener'e cezayi keserdi ,istifa edince itiraf etti zaten

Cevap: 2 ay önce maa yı çok özleyeceğmiz aklımdan gecmezdi

Ben burada MAA yı savununca millet üstüme yığılıyordu. O adam bunlara cezayı verecekti

ne demişti

''Ya 58 değişecek küme düşme kalkacak, yada 58 değişmeyecek küme düşülecek''

ondan sonra düğmeye basıldı zaten ve YD atandı

Yüzsüzlüğün sınırını zorluyor adamlar. İşin enteresan tarafı ne toplumda ne siyasilerde ne akademisyenlerde tepki yok. Ulan kalmadı mı kimse de azıcık onur, gurur?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Cevap: TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu

bu baransu nun yazılarına bayılıyorum valla. ama benim kafa patates oldu arkadaş, bu etik kurulu raporunda şike varmı yazıyor yokmu yazıyor ben anlamadım:D

FB nin 4 maçta şike yaptığı bilgisini nereden almış acaba ? Açıklaması lazım. 720 sayfalık raporu yarım saat içinde okuyup sonuca varmak imkansız. TFF nin etik kurul açıklamasından yarım saat sonra konuşmaya başladı....

Bu adam çok şey anlatıyor ama çoğu palavra. Biri tutsa yeterli diye düşünüyor heralde. Talip Doğan dan farkı yok.

Umarım tüpçüyü de Aziz'in yanına alırlar. Hatta Sadri'yi de almalılar. Tüm pislikler temizlenmeli türk futbolundan.

İçeriği okumadan direkt yazının sonuna baktım ve konunun ne aşamada olduğunu gördüm. :)

Durum : 3 Temmuz’dan daha kötü bir noktada. :asd:

Benim anlamadigim; bu tupcu felan nasil temiz rapor cikacagini umuyordu. Temiz rapor cikmasi icin kendisi o raporla oynamasi gerekirdi. Hic bir talimat vermediyse(buyuk ihtimal sike ciktigina gore), nasil ters kose oluyor?

Benim anlamadigim; bu tupcu felan nasil temiz rapor cikacagini umuyordu. Temiz rapor cikmasi icin kendisi o raporla oynamasi gerekirdi. Hic bir talimat vermediyse(buyuk ihtimal sike ciktigina gore), nasil ters kose oluyor?

Tüpçünün federasyon başkanı olmasındaki amaç fenerbahçemizi!! kurtarma ayağına ,bjkninde başına ördüğü çorabı arada kaynatmaktı

-Bu dönemde dünya klübü olduklarını idda edenler ,dünyaya rezil olup,Türkiyeden ilk defa bi takım mali kriterler sebebiyle avrupaya gitmeyecekti,en başa geçtiği takdirde süreci yönetme şansı doğacaktı

-Medya ve kamuoyunda fenerin düşmemesini isteyen milyonlar var,arkasına fenerbahçe camiasınıda alıp en tepede olmanın vermiş olduğu pozisyon çok büyük bi güce sahip oldu

-2 3 sene avrupa yasağını göze alarak,kamuoyunun %80 inin istediğini verecek ve Bjk ve dolayısı ile kendide arada kaynacaktı

-Gelelim soruna,etik kurulu istediği raporu versin diye bütün şartları oluşturdu,kurullara adamlarını yerleştirdi,ama oyunu 22 marttaki kongre bozdu

,siyasi iradenin bile desteğini almışken ,FİFA tavrını çok net koydu,ordaki bi cümle çok önemliydi,gerekirse federasyonları görevden alırız

-Dün öğlen saatlerinde bi iletim olmuştu,federasyonların verdiği ceza düştükçe ,Fifanın vereceği ceza artar ,aynısını gazetede Baransu yazmış

-Fifa için şike yada usulsüzlük olağan şeyler,olağan olmayan federasyonların tutumu ,bişeleri örtbas etmeye kalkarsan fifa direnemeyeceğin cezalarla seni tehdit ediyor ,öyle 3 5 sene men değil,transfer yasağı,lisans iptali(5 sene hiç bir oyuncuyu transfer edemesen düşmekten beter olursun),Sionu lisans iptali ile tehdit ettiler mesela,dünyada emsali yok bi takım 4. lige düşürülsün,usulsüzlükten,Yunanistanı neyle tehdit ettiler hesap et,tahkim kararından sonra

-Etik kurulu raporu 22 marttan sonra,şike yok deme şansı kalmadı,herşey 22 martta değişti,yoksa Fifa sen şikeye koltuk çıkıyorsun diyip tarihten kazıyacaktı seni

FB nin 4 maçta şike yaptığı bilgisini nereden almış acaba ? Açıklaması lazım. 720 sayfalık raporu yarım saat içinde okuyup sonuca varmak imkansız. TFF nin etik kurul açıklamasından yarım saat sonra konuşmaya başladı....

Bu adam çok şey anlatıyor ama çoğu palavra. Biri tutsa yeterli diye düşünüyor heralde. Talip Doğan dan farkı yok.

Gaziantep olayı büyük ihtimal doğru. Tüpçü'nün de başı yanabilir.

bu demirören gibi zengin is adamlari bu islerle neden ugrasip adlarini lekelerler

Bu adam sıfır bilgisiyle, tahminleri doğrultusunda haber yapıyor.

Hadi bakalım.

Üst Alt