TFF Basın Toplantısı Düzenledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Basın Toplantısı Düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0f4c0mali.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyundaki günlük gelişmeleri değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenledi

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek l Saat 18:00

Ne diycekler acaba cok merak ediyorum,yine aynı hikayeler;)

İvit diye baslar yine konusmasına:D

Aydınlar 17:30 da Basın Toplantısı Yapacak

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, dün Fenerbahçe yönetiminin yaptığı basın toplantısına cevap niteliği taşıyan bir açıklamada bulunacak...

Sporx özel - F.Bahçe yönetiminin dün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla hedef tahtası haline gelen Futbol Federasyonu bugün cevap hakkını kullanacak…

TFF Başkanı M.Ali Aydınlar tüm yönetim kurulu üyeleriyle mikrofonların karşısına geçerek iddialara belgeleriyle cevap verecek. Basın toplantısının saat 18:00 sularında yapılması bekleniyor.

FB yönetimi dikkatleri başka yöne çekmeye çalışıyor... Şike yapılmadı diyemiyor. Hem suçlu hem güçlü modundalar.. Bununda suçlusu MAA'dır ama şunu herkes atlıyor.. FB'li yöneticiler bu olaylar hakkında konuşması gereken en son kişilerdir.. Yüzsüzler!!!

Mahkemeyi kazanmaları şikeci oldukları gerçeğini ortadan kaldırmaz..

bu ezikler neden maa yı ayrı tutuyor asıl istifa etmesi gereken adam maa dır.

Adam f5 yardım edecem diye türk futbolunu kaosa soktu şimdide kişiye indirgemeye çalışıyorlar.

Ulan başkan dururken uefa gelir başkasından bilgi alarak karar verir mi ?

benim tahminim uefa bizimkileri fena ters yatırdı. Bakalım ne çıkacak sonucunda.

Yiyin birbirinizi oh oluyor ne diye korudunuzki bu sütü bozukları

Bunlar kendi kendilerini yiyip bitirecek yada oyun oynuyolar danışıklı dövüş yapıyolar herşey beklenır bu federasyon ve tff den

Bide bakiyormusuz bu aksam feneri ligden dusuruyolar haha muthis olur ama sadece hayal tabiki

gün geçmiyor ki bir rezillik daha yaşanmasın, şike soruşturmasında...

o buna yalancı der,bu şuna küfür eder,öteki berikine dil çıkarır,parmak gösterir. Koca koca adamlar ne haldeler.

Bakalım saat 6 da neler dönecek.

MAA dan konusuyoruz, büyük ihtimal cok mahcup bir sekilde FB'den özür dileyecekler ve her zaman oldugu gibi topu UEFA'ya atacaklar, Platini yalanci, Cornu yalanci. Ben böyle birsey bekliyorum, adam bugüne kadar Fener alehinde birsey diyemedi ve diyemez. Genetik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt