TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar!

TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Ben yabancı sayısının düşürülmesinden yanayım"

Nihat Özdemir: "Bazı takımlarımız 11 yabancı ile sahaya çıktılar. Bu spor kamuoyunu rahatsız etti. İstiklal Marşımız okunurken hiçbir Türk'ün olmadığını gördük"

Nihat Özdemir: "Kadın hakemler, dün müthiş bir maç idare ettiler"

nihat özdemir komik ile ilgili görsel sonucu

Buraya yazacaktım aslında....

Bu tff başkan bozuntusu türk futbolunu düşünen birisi olmadığı ve çıkar peşinde olduğu bu açıklaması ile ispatlamış olmuştur en geç.

Ilk onbirde milli marşı söyleyen olmadığı için BAZILARI rahatsızlık duymuş....

Milli marş okuyunca türk futbolu gelişecek ha?

Mal herifler. Kulüpler birliği ile yayıncı kuruluşu inşallah karşı duruş sergiler.

14 kalmalı hatta full serbest bırakılıp alt yapıya her yıl, her kulüp tarafından ciddi yatırım zorluğu getirilmeli.

Orta uzun vaadede yerli kaliteli oyuncular bu şekilde zaten çoğalır.

Bu sene değişse bile ancak seneye uygulanmaya başlanır

Yerli kalitesi diplerde olan Fenerin bu tür ayak oyunları peşinde olması son çırpınışlarının göstergesi

ulan yaptığın hava alanının yada yaptığın köprülerin parasını dolar bazında değil de türk lirası olarak alsana o zaman :mad:

rte gittikten sonra göreceğim ben sizin hallerinizi. meteliğe kurşun atacaksınız.

Nihat Özdemir reisin ihalelerini alan 3holdingten birinin sahibi önce bunu anlayalim

Aciklamalari kesipte yazmisiniz
Şahsi fikrim sinir düşsün diyor çünkü rahatsız olanlar oldu diyor yani reis ve ailesi
Lakin kulüpler birliğinin fikri önemli diyor orada alınacak çoğunluk kararı onemli

Üst Alt