TFF Bursaspor'un Cezasını Kaldırdı


Türkiye Futbol Federasyonu kulübümüze verilen 5 maçlık tarafsız sahada seyircisiz oynama cezasının iptaline karar verdi.Geçtiğimiz sezon Beşiktaş maçı öncesi saha dışında çıkan olaylar nedeniyle, kulübümüze verilen iç sahadaki 5 maçı tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası Türkiye Futbol Federasyonu tarafından iptal edildi.3 dış saha müsabakasına seyirci götürmeme cezası ise kaldırılmadı. Yeni sezonda deplasmanda oynayacağımız ilk 2 maçı seyircimizden yoksun oynayacağız.Bursaspor.org.tr | Bursaspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi
 
TFF Bursasporun Cezasını Kaldırdı1 saat önce söylemiştim tffnin cezayı kaldıracağını ve beklenen açıklamaGeçtiğimiz sezon Beşiktaş maçı öncesi saha dışında çıkan olaylar nedeniyle, kulübümüze verilen iç sahadaki 5 maçı tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası Türkiye Futbol Federasyonu tarafından iptal edildi.3 dış saha müsabakasına seyirci götürmeme cezası ise kaldırılmadı. Yeni sezonda deplasmanda oynayacağımız ilk 2 maçı seyircimizden yoksun oynayacağız.Bursaspor.org
 
Cevap: Bursaspor : TFF Cezamızı İndirdibursasporun ceza almayacağını herkes biliyordu zaten

başbakan bile çok fazla verildi diye açıklama yaptı

balık baştan kokar

bizim medeni milletler seviyesine çıkmamız söz konusu bile değil
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını KaldırdıBundan sonra ''Katar Ligi yhaxD'' diye dalga geçmek için örnek gösterenler komik duruma düşecektir. Çünkü Türkiye'nin futbolu Katar'dan bile daha dandik olmuştur şu son 2 ay da.Emeği geçenler; TEBRİKLER.:005:
 
Cevap: Bursaspor : TFF Cezamızı İndirdiVay, sus payı bu oldu demek?Bize ne verecekler sus payı olarak acaba?
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını Kaldırdı2007 de fb maçı sonrası bize verilen 5 maç cezayı Adnan sezgin indirin şu cezayı,bu çok diyince şike oluyor.-ki cezayı da indiremiyor.

TFF bursanın cezasını silince ses yok.Bunu da yaz lan Lube
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını KaldırdıGuzelim Ulkem Guzelim Turkiye nereye dogru gidiyor bir futbol ulkesinin kaderi bir tana adamin ellinde kalmis ve icine etti bravo buna sessiz kalanlara ve destek cikanlara zaman ile cok pisman olursunuz ama ozaman is isten gecmis olur insallah uefa ve fifa bir an onca tff yetkilerini ellinden alir gecici olarak ulkeyi yonetirler.
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını KaldırdıRezillikte son perde . Acaba bursadaki olaylara benzer olaylar yaşandığında nasıl adaletli karar verecekler çok merak ediyorum . Federasyonun tüm kararları sansasyonel
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını KaldırdıTFF Türk futbol tarihine rezilliklerin yazılacak! Sahaya şişe atarak aldığımız eş değer cezayı zamanında indirmediler. Nasıl bir adalet bu? Adamlar döner bıçaklarıyla polisine saldırıyor, kendi kendine ortalığı ayağa kaldırıyor ve sen cezasını yok sayıyorsun! Ama kanı bozuk yüreksiz insanlara Türk futbolunu emanet edersen olacağı bu. Yazıklar olsun bizler sayesinde kazandığınız paralar haram zıkkım olsun!!!!!
 
Cevap: TFF Bursasporun Cezasını KaldırdıBen böyle bir TFF görmedim hiç etik davranmıyor , hiç tarafsız değil hiç! Herşey mi çıkar uğruna yapılır be TFF alayınız ŞEREFSİZ alayınız!
 
Cevap: TFF Bursaspor'un Cezasını KaldırdıFenerin cezasını da indirin,yeni baştan tertemiz bir lige başlayalım...

Yaşasın temiz lig...Temis temis oynarız artık.Oh be,herşeyi düzelttiler 2 ayda.Avrupanın yükselen değeriyiz,korksunlar bizden artık kimse durduramaz bizi.
 
Üst Alt