TFF ile Kulüpler Birliğinden Süper Oyun! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF ile Kulüpler Birliğinden Süper Oyun!

Galatasarayımız ,TS ve birazda Bursaspor haricindeki takımlar Şike söylentileri altında bulunan FB yi hem düşmesini önlemek hemde kamuoyu gözünde tekrar dan değer olarak yükseltmek amacıyla FB maçlarında asılmıyorlar asılmayacaklar. Bu kanıya nasıl vardın diye soracak olursanız TFF ve klupler birliğinin yaptığı açıklamaları birbirine eklemek yeterli olacaktır.Kendinizi suan ki Klüpler birliğine üye bir klüp başkanı olarak düşünün (ve aynı paralelikte düşünceye sahipsiniz) sizin için Fb nin küme düşmesimi size büyük zararmı verir yoksa 3 puan kaybetmek mi?

Tabi ki FB nin düşmesi onlara zarar vereceği için Fb ye 3 puan kaybetmek çok zarar vermeyecektir.

Arkadaşlar TFF ile Klüpler birliği arasında olan bu danışıklı dövüş oyununu bozmamız lazım.

Bu Fenerasyonun acil istifa edip Başta Gençlerbirliği olmak üzere takımlar üzerinde inceleme yapılmasını ve klüplerin illegal yollara

sapmasının engellenmesi gerekmektedir.

Saygılarımla

Yukarıdaki Mesajı Eylül ayında yazmıştım. 03 kasım itibarıyla bütün gazeteler artık FB nin 27 haftadır yenilgisiz olmalarında vs. vs. gibi şişirme haberlerle dolu... Emellerine kavuştular herkesin bilinçaltına F5 in bütün maçları bileğinin hakkıyla kazandığı vs. vs. gibi saçma yorumlar yapılıyor. Bizde bize karşı yapılan haksızlıklara karşı susuyoruz. haksızlıklara boyun eğiyoruz. ne diyelim Yaşasın Fitbol...

Cevap: TFF ile Klüpler Birliğinden Süper Oyun... !!!!!!

Sana Komplocu diyenler çıkacaktır ama her kelimene katılıyorm abi doğruları yazmışsın.

Söylediklerine muhtemelen herkes hadi canım diyecek ama noktasına kadar katılıyorum.Gaziantep maçı bunun bir örneği idi.Bu federasyon ülke futbolunu bitirme noktasına getirdi.TS ve Bursasporunda ben fenerin düşmesini istediklerini düşünmüyorum.Adaletin yerini bulması gerektiğini düşünen bir tek biz varız.

Kesinlikle katılıyorum.Zaten Tolunay Kafkas ın 5 yıldır hiçbir takımım böyle oynamadı demesi de senin dediklerini doğrular nitelikte.

Hayat zaten yeterince sıkıntılı, üç kuruşluk futbol zevkimizi de elimizden aldılar resmen ya...

Playoff, şike, bilmem ne aptal aptal şeyler çıkarttılar ortaya..

Allah belasını vesin bu Aziz ve Aziz yalakalarının!

Bugun Gazetelere söyle bir bakarsanız ve Futboldan da 8 yasındaki çocuk kadar anlıyorsam kamuoyunu bu düsüncede dizayn etmek isteyenler var. Biz herkesin çıkarına taş soktuğumuz için sevilmeyen, bize karşı hertürlü pisliklerin yapılarak lig de tökezlememiz isteniyor. Bizde milletin gazına gelip takımımıza verip veriştiriyoruz. ne diyeyim ki... Bazen kendimden bile utanıyorum

Şu şerefsiz oluşumun içinde adımız geçmesin artık.

Klüpler birliği, Cavcav gibilerin at koşturacağı mekan.

bu oyuna ünal başkanın daha etkin bir şekilde dur demesi gerek

Çok doğru aynı anadolu kulüpleri bizle oynadıkları maçlara köpek gibi asılacaklar izleyin görün. Şikeyi unutturmak için şikenin üstünü örmek için bir şike daha uygulanıyor şu an

Futbol izletmiyorlar bari basketbol yayınlarını şifresiz verseler ama nerde o düşünce, her şeyi yapar bunlar anası babası para olmuş bu insanımsıların.

Bu Haftanın maclarını seyrettim TS-İBB macında TS nin yasadıgı tekmeler, GS-samsun macında hem tekme hemde maça asılmaları (olması gereken zaten) ama G.Antep - FB macında G.antepli futbolcuların deyim yerindeyse yurumesi yazdıgım yazının ne kadar doğru oldugunu gördüm

tff klüpler birliğinin paranızı keserim tehdidiyle kullanıyor herhalde..

klüpler birliği ne kadar da çok hevesliymiş aziz yıldırım ve ekibini kurtarmaya!

Üst Alt