TFF, Olaylı Derbi ile İlgili Kararını Verdi! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Olaylı Derbi ile İlgili Kararını Verdi!

Ya ercan benim de bu hamza denen arkadasla bir sorunum olmamisti

Bugun yok tahminleri bilmem ne , yok atki , delikanlilik durustluk

Noluyoruz amac ne ? Burasi kres degil ki birbirimize satasalim ya da ahlaki sinava filan tabi tutalim , hesap soralim , gaye ne yani ?

Surda 2 kelâm birşey tartışıyoruz herkes ne kadar meraklı Herşey e atlamaya
Adama alani kışkırtma yapılıyor adamda cevap verince au bide hicbiseyi bilmeyip herşeye maydanoz olan tipler

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Sonra ben bu ülkeyi sevecem ha ulan ben bu ülkenin bayragina asigimben bu uĺkenin tasina topragina saf temiz insanina asigimi ama böyle paraya tapan siyasete tapan güce tapan serefsizler yüzünden şunlarla mücadele edemedigimizden kaçıp gitme noktasına geldim yazık fakiri ezerler istediklerine suç atarlar muslumanim diyip hile hurda yaparlar gelmeyin olum bu ülkeye gelmeyin benim umudum kalmadı o kadar sorun varken cumhurbaşkanı denilen kişi çıkıp futbolu yönlendiriyor o kadar dert var analar ağlıyor adamlar mecliste kahkaha atıyor ulan ben utancimdan ölürüm be ölürüm Insan namusu şerefi için yaşar vatani için yaşar ailesi için sevdikleri için yaşar ama bu nasıl düzen be bilader nasıl neyse çok sinirliyorum sonra görüşürüz Allaha emanet olun.

fb lobisi değil, direk cumhurbaşbakanı emir verdi.
Bu bir kumpastır başka güçler yapmıştır vs. diye.
Neyse ne olduysa oldu. Bize faydası 3 mayısta bir kez daha yorulacaklar lig maçına yorgun ve sinirli çıkıp puan kaybetmeleri çok olası.
Bursa ve kayseri ye bol şanslar. sivas ta başşakşehiri yensin tam olsun.
.

Bizde az enayi değiliz yalnız. Bu bjk kurumlu tff ordusunun olduğu ve aynı zamanda siyasetin karıştığı bu ligi izliyoruz halen.

Galatasaray işte... :(

Maçın devam etmesi Galatasaray'a yaramıştır bence. Kart çıkarsa çok iyi olur iki takım futbolcuları da gergin olacaktır zannımca.

Üst Alt