TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

Cevap: TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

12.08.2012 Galatasaray - Fenerbahçe 3-2 Süper Kupa Geniş Özet HD 720p - YouTube

inanilir gibi degil, dk 15 tam 5 net pozisyon var, net yani, öyle böyle degil.

2 yildir bu adamlara fark atma firsatlar yakaliyoruz ama malesef hic degerlendiremiyoruz.

ts, bjk olsa, yeminle fark atmistik dün.

yok böyle birsey ya abi, delircam

niye kaciriyorlar, anlam veremiyorum

1 kere olur, iki kere olur ama hep olmaz ki

gecen sene ttarenadaki mac 7-1 bitmeliydi, 3-1 bitti

play off maci 5-2 bitmeliydi, 1-2 yenildik

kadiköydeki mac bizim olmaliydi, kacirdik.

pinonun costugu macta fenerin pozisyonu yoktu, alamadik.

bu macta daha dk 15, 5 tane net pozisyon var, ama nafile.

dünde volkan cikmasaydi mac zora girmisti

kalecileri hafa yapmadikca adamlara gol atamiyoruz yahu

Erzurumsporla oynasak bu kadar posizyona giremezdik heralde :)

ilk yarida tam 7 tane cok net gol olmasi gereken 7 tane pozisyon var, inanilir gibi degil.

yahu en azindan 3'nü gol yapmaz mi insan

3 nü atsak, ikinci yari 2-3 tane daha atip, farkla alicagiz maci yahu, inanamiyorum ya

293053_315335718563205_390641548_n.jpg

Yine söylüyorum, böyle statlarin Süper Ligde olma zorunlulugu var.

Erzurumspor´un durumu kötü olabilir ama Kasimpasa´ya yapilanlar, neden Erzurum, Rize´ye yapilmiyor?

En azindan modern sartlarda mac izleriz. Karabük gibi amatör küme statlarda mac yapmayiz.

Ligin kalitesi icin Erzurumspor ve Rizespor´un Süper Ligde olmasi lazim.

Zengin isadamlari mi buluyorsunuz, baska birsey mi yapiyorsunuz artik, beni ilgilendirmez.

yine tarihi farktan kurtuldun fenev, ucuz yırttın gelmiş hakeme saydırıyorsun sanki senin elle düzeltilip gelen golün yokmuş gibi

zavallı fener, beter ol beter.. :happynew:

Oyuncuları,potansiyellerini ve başındaki teknik ekibi bir hayal edeyim diyorum ve diyorum ki Fenerbahçe maçındaki oyunumuz şuan %40 civarlarında.Maça gelince Umut Bulutu müthiş derecede beğendim.Çok pres yaptı Elmander'le birlikte.Fenerbahçe'nin orta sahadan uzun top dışında çıkamamasını bu 2'liye bağlıyorum ve özellikle Umut Bulut'a..Hele o penaltı pozisyonundaki sprinti beni benden aldı diyebilirim.Alakasız bir pozisyona 30 metre koştu ve şapkadan bir penaltı çıkardı.Çok ama çok etkilendim.Belki sezon boyunca en çok gol atan futbolcumuz olmayabilir ama en çok katkı veren oyunculardan olacağı aşikâr kanımca.Selçuk bu formda oldukça Umut Bulut çok gol atacaktır.Selçuk demişken olağanüstü bir oyuncu bence.Hagi'den sonra Galatasaray'ın gördüğü açık ara en zeki adamı.Eğer bu formunu sürdürürse sezon sonu inanılmaz bir rakama büyük bir takıma satmak zorunda kalırız.Eğer Avrupa'da ilerlersek bu takım Barcelona olur..Takımın genelini çok beğendim.Amrabat kalitesini ve bu takıma vereceklerini ben görmüş oldum.O 2 pası görmek ilerisi için umut verici.Özellikle kalecide kalan vuruş stili çok ama çok etkileyici.Ronaldo vari şut stiliydi o...Kısacası bu takım sonuna dek desteklenmeyi hakediyor.Bu takım bu sene kupaları Fenerbahçe'ye nasip etmez...

Süper kupa tişörtü çıkacak mı bilgisi olan var mı.?

Üst Alt