TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe

Cevap: TFF Süper Kupa | Beşiktaş - Fenerbahçe | 2 Ağustos 2009 | 21.00

fenerin savunma arkasına atılacak bütün toplar tehlikeli olur. bence tello holosko ikilisi çok iş yapcak. fener bastırcak ama bjk yencek. ins iki takımda 8 er kişi kalır :)

----------------Volkan---------------

G.Gönül---Bilica--------Önder---Carlos

M.Topuz-----------Emre-----------Santos

------------------Alex--------------------

----------Semih--------Guiza-------------

;)

----------------Volkan---------------

G.Gönül---Bilica--------Önder---Carlos

M.Topuz-----------Emre-----------Santos

------------------Alex--------------------

----------Semih--------Guiza-------------

;)

fener imkansız bu kadroyla çıkmaz. çıkarsa 5 yer oturur. orta sahada faul yapmadan top kapcak adam yok.

Bjk paf takımı ile çıkacakmış , o yüzden fb biraz daha avantajlı sanki.!

Bu Beşiktaş sempatisi nedir bir anlayabilsem...

Fenerbahçe neyse Beşiktaş fazlasıyla aynı şeydir.

Nerden bakarsak sizden daha sempatikler :eek:

sanirim espriyi anlamamissiniz - besiktas liverpool'dan sekiz gol yemeden evvel bir sonraki lig macina paf takimla cikma karari almisti, ancak liverpool faciasinin ardindan sozlerini tutmayip tam kadro cikmislardi lig macina. ona istinaden yazmistim.

sanirim espriyi anlamamissiniz - besiktas liverpool'dan sekiz gol yemeden evvel bir sonraki lig macina paf takimla cikma karari almisti, ancak liverpool faciasinin ardindan sozlerini tutmayip tam kadro cikmislardi lig macina. ona istinaden yazmistim.

Ben yazdigina bi sey demedim ki kendi capimda laf atiyorum :D

Düşmanımın düşmanı dostumdur hesabı

Ama bizim için Galatasaray ne ise Beşiktaşda o dur (Bknz : Antu.com ) ;)

O hesap olsaydı siz de Beşiktaş 'a belli oranda sempati duyabilir yada Beşiktaş 'ın, -sizin ifadenizle- "düşmanı" olan Fenerbahçe 'ye de aynı sempatiden beslerdik.

Ama kazın ayağı öyle değil.

Fenerbahçe bu sevgisizlik ortamının sorumlusunu arıyorsa biraz aynaya bakmalı. (Referanslarımız aynı; bkz. Antu.com)

O hesap olsaydı siz de Beşiktaş 'a belli oranda sempati duyabilir yada Beşiktaş 'ın, -sizin ifadenizle- "düşmanı" olan Fenerbahçe 'ye de aynı sempatiden beslerdik.

Ama kazın ayağı öyle değil.

Fenerbahçe bu sevgisizlik ortamının sorumlusunu arıyorsa biraz aynaya bakmalı. (Referanslarımız aynı; bkz. Antu.com)

Ya aslında bu bence gen meselesi , sizin belki İstanbulda çocukluğunuz geçmediği için belkide bilemezsiniz , biz daha çocuktuk parklarda karşılıklı Fb , Gs , Bjk atışmaları yapardık hemen Gs lılar ile Bjk' liler bir olurlardı bize karşı laf atarlardı ,

ondan sonra okul yılları başladı; ne zaman Fb-Gs maçı yapsak hemen Bjk'liler Gs'lıların safına geçer Fb - Gs=Bjk maçı olurdu ,

Kahveye , Lokale , Birahaneye , Meyhaneye neyse maç seyretmeye gidiyoruz maç Fb - Bjk maçı Bjk gol atıyor Gs'lılarda alkışlıyor , arkadaşa diyorum hani olm sen Gs'lıydın sana ne oluyor diyorum olsun kardeş takım farketmez diyor

Hadi onlarıda geçtim peki ya Trabzona ne oluyor adamlar bu rekabete 30 sene önce kadıldılar adamlar hep bizi kendilerine rakip seçtiler.(Heee hoş biz onları pek kale almıyoruz ya)

Ama her şeye rağmen yıllarca hem sayıca hemde güç olarak hiç bir zaman altta kalmadık , bilakis onları hep bastırdık , her zaman dört başı mamur dimdik ayaktaydık ;)

Bjk-fb maçında her zaman Bjk'ı tutmuşumdur.

fb olacağına , Bjk şampiyon olsun gibi mesela.

Fb şampiyon olmaktansa bjk olsun diyenlerdenim ama bjk'ye zerre kadar sempatim yok fenerin sevmediğimden bjk olsun isterim.

Burda bazılarının hakkaten 2.takımı bjk sanki.:):)

Ya aslında bu bence gen meselesi , sizin belki İstanbulda çocukluğunuz geçmediği için belkide bilemezsiniz , biz daha çocuktuk parklarda karşılıklı Fb , Gs , Bjk atışmaları yapardık hemen Gs lılar ile Bjk' liler bir olurlardı bize karşı laf atarlardı ,

ondan sonra okul yılları başladı; ne zaman Fb-Gs maçı yapsak hemen Bjk'liler Gs'lıların safına geçer Fb - Gs=Bjk maçı olurdu ,

Kahveye , Lokale , Birahaneye , Meyhaneye neyse maç seyretmeye gidiyoruz maç Fb - Bjk maçı Bjk gol atıyor Gs'lılarda alkışlıyor , arkadaşa diyorum hani olm sen Gs'lıydın sana ne oluyor diyorum olsun kardeş takım farketmez diyor

Hadi onlarıda geçtim peki ya Trabzona ne oluyor adamlar bu rekabete 30 sene önce kadıldılar adamlar hep bizi kendilerine rakip seçtiler.(Heee hoş biz onları pek kale almıyoruz ya)

Ama her şeye rağmen yıllarca hem sayıca hemde güç olarak hiç bir zaman altta kalmadık , bilakis onları hep bastırdık , her zaman dört başı mamur dimdik ayaktaydık ;)

Demekki sorun sizde, bu kadar antipatik olmasaniz bunlari yasamazdiniz.

Su an bile kücük daglari ben yarattim havasindasiniz.

Üst Alt