TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları Yayınladı


Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..fener bilmeden tff yi de karşısına aldı.lan hayatımda bu kadar gerizekalı toplulugu bi arada görmedim.tff nin düşürmeye niyeti yoktu ama fb durumu öyle bir hale soktu ki tff düşüremezse söylenecek sözleri,yapılacakları tahmin bile edemiyorum.
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Tff bugün feneri kapak manyağı yaptı Ali Koç'un söylediği her şeyin yalan dolan olduğunu belgelerle koydular ortaya fenerin düşmek için başvuru yapmadığını vs.
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Her yazisma CC olarak Cornu'ya da gonderilmis adam basindan beri sureci cok yakindan takip ediyormus demek.
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Ne vefasiz camia ya bunlar. Adam Fener icin (buyuk yanlis yaparak) itibarini bes paralik etti. Iki dakikada sattilar.
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Pierre geldiği gün başmüfettiş degil o yaa adam orda çalışan biri gezmeye gelmiş diyen bir kanal vardı :)
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıFeneri moku yedi artik bir TFF vardi onlari savunan onlarida karsilarinda aldilar MAA bile pes etti hele nihat ozdemirin heberturkte soylediklerinden sonra.
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Pierre geldiği gün başmüfettiş degil o yaa adam orda çalışan biri gezmeye gelmiş diyen bir kanal vardı :)

Adamlar forumlarinda rahat adami oynuyordular. Guya Cornu gelecek, savciya "Delilleri goster" diyecek, savci delilleri gosterince, "Beni bunlar icin mi buraya getirttiniz?" diyecek. :D O kadar emindiler yani. Ama UEFA o "Hic bir sey yok" dedikleri basina dusen tapelerden bile "Kesin sike yapilmistir" sonucu cikardi. :asd:
 
Cevap: TFF, UEFA ile yaptığı tüm resmi yazışmaları yayınladı..Adamlar forumlarinda rahat adami oynuyordular. Guya Cornu gelecek, savciya "Delilleri goster" diyecek, savci delilleri gosterince, "Beni bunlar icin mi buraya getirttiniz?" diyecek. :D O kadar emindiler yani. Ama UEFA o "Hic bir sey yok" dedikleri basina dusen tapelerden bile "Kesin sike yapilmistir" sonucu cikardi. :asd:

ahahah aynen ya utanmadınız mı bunlarla bu insanları mahkum etmeye diyecek falan iyi hatırlattın renkdaş saol :)
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıYamanAkinci Yaman Akinci

Etik Raporunda ki bazi maclarda sike oldugu yonunde kanaat olusmustur ibaresi bildirilmemis UEFA ya... Ona ragmen S.Liginden cikarildilar...
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıErtem Sener in oldugu CNN Türk haberlerinde Fenerbahce kesinlikle bu yil düsürülmeyecek dendi, UEFA tarafindan herhangi baska bir ceza uygulamasi da olmaz dediler. Fenerbahce bu sezonu oynar dediler.
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıBırakın fenerbahçeye hesap vermeyi de ileri geri konuşan yöneticilerine ceza verin..
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıEvet, o "sike oldugu yönünde kanaat olusmustur"'u hemen örtüp göndermemisler. Yemedi tabi :D
 
Cevap: TFF UEFA İle Yaptığı Tüm Resmi Yazışmaları YayınladıErtem Sener in oldugu CNN Türk haberlerinde Fenerbahce kesinlikle bu yil düsürülmeyecek dendi, UEFA tarafindan herhangi baska bir ceza uygulamasi da olmaz dediler. Fenerbahce bu sezonu oynar dediler.Ertem bu sene Fener yüzde yüz CL'de de demişti.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt