TFF ye Açık Uyarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF ye Açık Uyarı

Türkiye Futbol Federasyonuna

Türk futbolunu sarsan şike operasyonunu ve yaşanan gelişmeleri bizde her futbol sever gibi kaygı ile takip etmekteyiz.

Türk Ceza Kanununda işlenilen suç ve bunun karşılığındaki cezai müeyyideler belli iken,bir takım çıkar gruplarının,belli ekonomik kaygılar nedeni ile kamu oyunda baskı oluşturmaya çalışması ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar'ın özel bir tv kanalında vermiş olduğu beyanat bizi ve bizim gibi düşünen bir çok futbol severi endişelere sevk etmiştir.

Türk Futbolu ,eteğindeki taşları döküp yeni bir döneme başlıyacaksa,bu dönem kişilerin maddi kaygısını gözederek değil,hukukun üstünlüğünü kabul ederek olmalıdır.

Adalet zenginden ve güçlüden yana değil,haklıdan yanadır.

Ortada bir suç varsa şayet,bunun karşılığı bellidir,kanunlar kişiye özel değildir.

Adalet herkes içindir...

tff@tff.org

Cevap: TFF ye Açık Uyarı

Bu konuyla ilgili diğer başlıktada yazdım burayada yazıyorum..

Yöneticisi olduğum 2 sitede de (ardafanclub.com ve ardatrn.ailesiyiz.biz) aynı makaleyle destek vereceğiz..

Sitemiz şuan bakımda ama ulaşabileceğime ulaştım mail bombamdırmamına tutalım bugün Tff'yi had, asılın klavyelere :)

Dün herkesi mutlu edemeyiz dediler ve mutlu etmek istedikleri kesimi seçmişler gibi görünüyor. Şikayetlerimizi bir üst kurum olan uefa ve fifaya iletmemiz gerektiğini düşünsemde yolluyorum bende. Lütfen uefaya yazmayan arkadaşlar oraya yollasınlar e-postalarını.

Konu ve ilgili örnek mail

5 büyük Galatasaray forumunda eş zamanlı başlatılmıştır

Gscimbom,Gsfans,Aslantepe,Aslanyürekliler,Gstvnet

Diğer forumlarında desteğini bekliyoruz

Gerekli temaslar kurulmuştur

arkadaşlar facebook sayfa sahibi olanlar veya tanıdıkları olanlar varsa yayabilirler bu şekilde..

Üst Alt