TFF'de yeni oluşum! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'de yeni oluşum!

Cevap: TFF'de yeni oluşum!

Herkes kim kimin uşağı biliyor vallaha. Abi şu komploları filan bir ben çözemedim hakikaten. Aziz Yıldırım uşağı Galatasaray Kongre üyesi var demek herşeyden önce yönetime, divana, disiplin kuruluna ve kongreye hakarettir.

Sadece Galatasaray değil diğer kulüpler de neden tepki göstermiyor hiç? Tüm sene boyunca konuşup duran Sadri Şener nerde şimdi?

Şaka gibi. Yani şimdi Aziz Yıldırım'ın federasyon başkanı olmasıyla Aydınlar'ın olması arasında ne fark var? Diğer kulüpler nasıl destekliyor anlamış değilim.

Azizin bir dedigini iki etmeyen Goksel gumusdagin azizin bir lafiyla adayliktan cekilmesi dogal bir seydi. O degilde Mecnun odyakmaz'in ne isi var Allah askina..

Butun fenerliler ust yonetimde olacak. mhk nin basina da bir fenerli atayin tam olsun

Azizin bir dedigini iki etmeyen Goksel gumusdagin azizin bir lafiyla adayliktan cekilmesi dogal bir seydi. O degilde Mecnun odyakmaz'in ne isi var Allah askina..

Butun fenerliler ust yonetimde olacak. mhk nin basina da bir fenerli atayin tam olsun

Eh bir kere de böyle olsun. Hepsini denedik.

Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım görevini sürdürecekken Göksel Gümüşdağ'dan boşalan başkan vekilliği görevini ise Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve Kayserispor Başkanı Recep Mamur devralacak.

Bermuda şeytan üçgeni mübarek.Kimsede itiraz etmemiş mi bu olaya???

M.Ali Aydınların fenerli apoletini çıkaracağını düşünmüyorum. zaten bu işin doğasına aykırı istediğin kadar tarafsızım de hikaye..

M.Ali Aydınlar çok iyi bir Fenerbahçelidir,kongre üyesidir.

Göksal Gümüşdağ Azizin avcundadır kimse bana aksini ispat edemez Aziz karşısında kendine karşı çıkabilecek hemde Galatasaray'lı birini

bulacak ve destekleyecek.. buna çocukları bile inandıramazsınız.

bu nedenledir ki TFF başkanı ve 2. başkanı Azizle aynı fikirdedir..

gelelim Kulüpler birliğine,

Başkan malumunuz Aziz,başkan yardımcıları fb kongre üyesi olan Sivas başkanı Mecnun ve fb ile mnasıl bir ilişki içinde olduğunu

anlayamadığım Kayserisporun başkanı Recep Mamurdur..

yani kulüpler birliği yönetimide tamamdır..

bugün Azizden icazet alınarak birleşme kararı alınmıştır.

ve Aziz bir kere daha mesajını net bir biçimde vermiştir

işin içinde benim olurum olmadan iş yapamazsınız..

bugünkü toplantıya kulüpler birliği vakfı tüm üyeleriyle birlikte olur vermişmidir sizce?

kimse hikaye anlatmasın..

yakında fb nin istediği değişikliklerin tüm klüplerimiz yararına olacağı safsatası altında nasıl yapıldığını, Tff kurullarına kimlerin nasıl atandığını

göreceğiz..

mehmet atalay adaylığını koysun kazanır gene arkadaşlar merak etmeyin bi kere hükümet destekleyecek gibi duruyor.sadece süper lig takımları oy kullanmayacak ki kullansalar bile bi çoğu mehmet atalaya verektir.mesela bursa ve antep 2 şehre de stad yapılacak ve hükümetin desteklediği bi kişinin başkan olması onların da işine gelir ki kaldı ki bank asya ve diğer alt liglerdeki takımlarda atalayı desteklerler diye düşünüyorum

Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım görevini sürdürecekken Göksel Gümüşdağ'dan boşalan başkan vekilliği görevini ise Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve Kayserispor Başkanı Recep Mamur devralacak.

Bermuda şeytan üçgeni mübarek.Kimsede itiraz etmemiş mi bu olaya???

allah allah fener resmen kadrolaşıyor bizim sesimiz çıkmıyor...yeter artık herkesın farkına varması lazım bızım buyuklugumuzu unal reyız masaya yumrugunu vur!!!

Mehmet Atalay'ın başkan olmasını daha çok isterim ben de. Mehmet Ali Aydınlar'ı aday olarak ortaya sunan isimler İbrahim Kızıl, Yıldırım Demirören, Ünal Aysal, İbrahim Yazıcı ve Sadri Şener olmasına rağmen, Fenerbahçe lehine en ufak hatada Mehmet Ali Aydınlar ve Fenerbahçe'yi yıpratma çabasına ilk girecek isimler de bunlar olacaktır. O yüzden Mehmet Atalay olsun başkan, RTE'ye yakın olduğu için kimsenin maçası yemez ağzını açmaya. :)

mehmet atalay adaylığını koysun kazanır gene arkadaşlar merak etmeyin bi kere hükümet destekleyecek gibi duruyor.sadece süper lig takımları oy kullanmayacak ki kullansalar bile bi çoğu mehmet atalaya verektir.mesela bursa ve antep 2 şehre de stad yapılacak ve hükümetin desteklediği bi kişinin başkan olması onların da işine gelir ki kaldı ki bank asya ve diğer alt liglerdeki takımlarda atalayı desteklerler diye düşünüyorum

süper lig takımlarının seçimde oy kullanacak delege sayıları diğer liglerden sayısal olarak çok fazladır..

Göksal Gümüşdağ istanbul büyük şehir belediyesinin Kadir Topbaş'dan sonra gelen 2. adamıdır,hükümete çok yakındır.Hükümetin Mehmet Atalayı destekleyeceğini bile bile bu oluşumun içine girmez..

yani plan program hazırdır renkdaşlar..

süper lig takımlarının seçimde oy kullanacak delege sayıları diğer liglerden sayısal olarak çok fazladır..

Göksal Gümüşdağ istanbul büyük şehir belediyesinin Kadir Topbaş'dan sonra gelen 2. adamıdır,hükümete çok yakındır.Hükümetin Mehmet Atalayı destekleyeceğini bile bile bu oluşumun içine girmez..

yani plan program hazırdır renkdaşlar..

yanlışım varsa düzelt benm bildiğim mehmet atalay direk hükümete yani başbakana bakanlara falan yakın yani göksel gibi dolaylı yollardan değil ki bana göre göksel hükümetten desteği alamadı çekilmeyi de gururuna yediremedi ve aziz yıldırımdan ona teklif geldi birleşin diye olamaz mı olabilir

Üst Alt